Схожа на маму: чим займається дочка зірки “Кварталу-95” Олени Кравець Марія – факти із її життя

Марія Кравець народилася 24 лютого 2003 року. Зараз цей день для дівчинки не свято, адже зі страхом згадує минулий рік. Саме цією датою і розпочалася війна. Такого страшного подарунку долі, вона точно не очікувала.

Цього року, дівчинка святкує свої 20. Вона знаходиться в Україні. Гуляючи вуличками Києва, Марія поділилася новим дописом у своєму Instagram, де виразила свої хвилювання та переживання.

За словами доньки Кравець, вона народилася саме в той день, який не хочеться згадувати. Кожен з українців пережив його по-своєму й теж подорослішав. І не на один, а одразу на декілька років. Звичайно, що це не є добре. Але ми сильні, мужні та відважні й обов’язково будемо жити щасливо.

Марія Кравець зі своєю мамою

У свій день народження, в неї було два найзаповітніших бажання: зустріти наступні 21 в Україні під мирним небом та отримати таку омріяну перемогу. Щиро бажаємо, щоб все задумане якнайшвидше здійснилося.

Марія Кравець дуже творча дитина. Вона не любить публічності, тому деталі з її життя мало відомі. Дівчина захоплюється танцями. Понад 10 років присвятила себе стилю Фрістайл.

Навчалася в одній із найпопулярніших та найпрестижніших шкіл України. Маша у свої роки вже досягла неабияких успіхів в цьому, перемагаючи в різних танцювальних конкурсах в Україні, й за кордоном.

Часто знаходиться в пошуку себе, експериментує із зовнішністю, змінює колір волосся, макіяж та стиль одягу. Дівчина впевнена в собі та йде до своїх цілей.

Популярне зараз

Схожі новини