“Друг з перетензією на бойфренда”: Ольга Фреймут заявила про свої реальні стосунки з Сергієм Притулою

10 років тому Україна була впевнена, що між Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою дещо більше, ніж дружба. І варто відмітити, що телеведучі цього також не заперечували. Звичайно, обидва наполягали, що між ними немає любовних стосунків, однак це не означало, що вони заперечували хімію, яка відбувалася між ними на очах в усієї країни.

Ольга Фреймут розповіла про стосунки з Сергієм Притулою

В одному зі своїх інтерв’ю для ДетекторМедіа Ольга навіть якось розповіла, що вони б могли бути з Сергієм парою, однак головна проблема полягала у побуті. Для спільного життя вони були просто несумісні.

Ольга Фреймут розповіла про стосунки з Сергієм Притулою

Також телеведуча чесно зізнавалася, що не дивлячись на дружбу з Олександром Педаном, з ним у неї такого зв’язку навіть близько не було.

“Немає якоїсь хімії. Тобто він просто друг. Коли серце не тьохкає, коли ти просто спокійно можеш назвати Сашу і в жіночому роді, і в чоловічому. Це такий друг у стилі унісекс. Ось. Він дуже красивий чоловік, але він для мене більше як брат. Тоді як Сергій – це друг із претензією на бойфренда”

Сергій Притула та Оля Фреймут
Ольга Фреймут розповіла про стосунки з Сергієм Притулою

Примітно, що головна сварка між телеведучими сталася саме через любовний підтекст. Сергій Притула якось розповів, що не дивлячись на те, що Ольга його кинула перед ефіром та пішла не попередивши, через рік вони змогли налагодити стосунки, хоча вони вже й не були настільки теплими.

Останньою крапкою у взаєминах стала саме витівка Ольги, коли вона оприлюднила його привітання з днем народження до телеведучої, вирізавши певні елементи, і виставивши все так, ніби Сергій в неї закоханий. “Жарту” він не зрозумів, і прийняв рішення покласти край цій історії.

Популярне зараз

Схожі новини