Леся Нікітюк не відстає від модних тенденцій 2023 року та демонструє нову стрижку: плавний каскад і чубчик

Леся Нікітюк та сама відома жінка, за якою завжди стежать прихильниці та хочуть бути схожою на неї. Оскільки телеведуча завжди слідкує за модою та намагається не відставати від трендів.

Звісно, всі ті образи, які ми бачимо на Нікітюк у телевізорі – це робота стилістів, візажистів та перукарів. Тому у кадрі жінка виглядає неймовірно і без жодних недоліків. Але й у реальному житті поза камерами Леся ретельно слідкує за собою. Дівчина регулярно відвідує косметолога, масажиста, відвідує спортзал, робить спеціальні процедури, які підтягують тіло. Тож, за своєю фігурою та зовнішністю Леся слідкує.

Леся Нікітюк

Також це стосується зачіски та гардеробу, бо телеведуча коли навіть просто їздить у справах, одягається стильно та модно. А також вона часто змінює свою зачіску. Тому, днями Леся Нікітюк виклала у сторіс фото, де було дуже помітно, що дівчина зробила нову стрижку каскад та рівний чубчик, який дуже модний у 2023 році.

Ведуча завжди носила чубчик, але він був нерівний, а розходився по боках. Така зачіска є дуже трендовою останні роки 4, тому Лесі це дуже сподобалось і на зміни вона не наважувалась. А зараз, напередодні весни, Нікітюк таки вирішила піддатися змінам.

Нова стрижка Лесі Нікітюк

Також, варто сказати, що якщо з довжиною волосся та різними стрижками Леся експериментує, то от з кольором волосся – ніколи. Здається зірка Нового каналу все життя фарбується лише у блонд, та ще й завжди одного відтінку. І це можна вважати деякою родзинкою у стилі та образі теледіви.

Тож, Леся знову задає тренди на весну 2023 року, і дівчата, які також хочуть змінити зачіску, або оновити чубчик чи зробити каскад на довгому або короткому волоссі – можуть сміливо ризикувати, оскільки це точно буде модно та цікаво. До того ж вже налагодилась ситуація зі світлом, тому укладка волосся тепер є більш легким процесом для кожної українки.

Схожі статті