Як вдягаються найвідоміші ведучі телевізійних новин: Олена Фроляк, Алла Мазур, Наталія Мосейчук та інші

Українські телеведучі – це саме ті люди, яких дуже легко впізнати. А ведучі новин – це взагалі окрема тема, адже вони зустрічають телеглядачів із роботи з підсумками дня, із новинами, які сталися у світі та країні. Саме телеведучі завжди були взірцем чогось ідеального. Звичні обличчя з-за столу новин завжди виглядають прекрасно: доглянуто та довершено. Ведучі з макіяжем, зачісками та одягом завжди надихають. Що носять тележурналістки – далі в матеріалі.

Олена Фроляк

Популярна українська телеведуча, справжня легенда новин Олена Фроляк, яка в кадрі вже понад двадцять років, прихильниця ділового одягу. Не дивно, адже вона – не просто телевізійниця-ведуча, вона ще й шеф-редакторка. Зрозуміла річ, що образ має відповідати стилеві та навпаки. Олена Фроляк переважно вдягається в костюмчики, які підкреслюють її діловість та жіночність.

Олена Фроляк
Олена Фроляк

Алла Мазур

Ще однією іконою української тележурналістики є Алла Мазур. Жінка в кадрі, разом із глядачами та глядачками вже теж усе життя. Вона пройшла безліч випробовувань на роботі. Раніше Алла Мазур вдягалася в сукенки, тепер, після операції та довготривалого лікування від онкології, жінка підбирає собі ділові образи завдяки сорочкам та костюмчикам.

Алла Мазур
Алла Мазур

Наталія Мосейчук

Наталія Мосейчук – ще одна мегапопулярна телеведуча новин. Жінка поєднує у своїх образах не тільки ділові компоненти, а ще й такі романтичні та жіночні елементи гардеробу. Тому попри всю свою серйозність, жінка зберігає у своїх луках іще й легкість.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Схожі новини