Стопами Жанни Фріске: як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк, яка сховалась навіть від найближчих друзів

Декілька років тому світ дізнався про хворобу Анастасії Заворотнюк, яка зачинилася вдома та припинила показуватися на людях. Як вона виглядає зараз?

Не дивлячись на старання родини Анастасії Заворотнюк залишити її діагноз в таємниці, новина про те, що зірка хворіє на гліобластому поставила увесь пострадянський світ на вуха. Реакція була дуже бурхливою, адже аудиторія була знайомою з цією недугою: декілька років тому через неї пішла з життя красуня Жанна Фріске.

Як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк

Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк ледь не відправила зіркову маму на той світ
Як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк

Так само як і співачка, Анастасія хотіла приховати правду про свій стан. Лікування призводить до змін у тілі та зовнішності, і цей момент Заворотнюк мріяла прожити без зайвих свідків. Однак, преса та шанувальники почали активно допитуватися.

Досі ні старша дочка зірки, ні її чоловік жодного разу не поділилися ніякими деталями про її хворобу. Але біда прийшла звідки не чекали: фотографії акторки потрапили до мережу через камери дорожнього руху. Чоловік Анастасії Заворотнюк попався на порушенні у той момент, коли віз кохану в автомобілі.

Як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк

Шанувальники помітили, що Анастасія сильно набрала вагу, а також має коротку зачіску. Така само трансформація колись відбулась і з Жанною.

Хвора Жанна Фріске
Як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк

Примітно, що Анастасія Заворотнюк залишилася у Підмосков’ї не просто так: у лікуванні за кордоном їй відмовили. Тільки російські лікарі взялися боротися за здоров’я артистки, але з омовкою, що це може бути безрезультатно. Не маючи іншого виходу, Анастасія вирішила довіритися своїм співвітчизникам, яким свого часу не вдалося врятувати Фріске.

Зараз Заворотнюк так само не виходить з дому, не спілкується з журналістами і навіть не пускає до себе найближчих друзів.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.