Зрадниця всієї України: де зараз перебуває екс-народна артистка Таїсія Повалій і чим займається

Таїсія Повалій багато років була народною артисткою України, вона співала народні пісні, виступала на концертах та, звісно, їздила на гастролі, як в Україні, так і за її межами.

Раніше, не було проблемою поїхати виступити у росії, чи росіянам в Україні, адже шоу-бізнес цих двох країн завжди був чимось неподільним. Мюзикли, серіали, новорічні концерти завжди вміщували у себе як українських, так і російських артистів. І це вважалося нормою, оскільки не було жодної різниці де ти живеш, важливо було те, як ти виступаєш та які в тебе рейтинги.

Таїсія Повалій

Та у 2014 році ці часи припинилися через те, що рф напала на Донбас, Крим та Луганську область. Тоді багато українських артистів переїхали жити та працювати у москву, бо бачили там більше перспектив. Так,  наприклад, вчинила й Таїсія Повалій, яка обрала для себе росію, а не Україну. Насправді до лютого 2022 року все це здавалося нормальним, адже кожен сам творець свого життя. Всі колеги ставилися до цього адекватно.

Але коли після 24-го лютого Таїсія обрала для себе підтримати президента росії – це вже було занадто не нормальним для всіх, хто її знав та працював. Навіть найкращий друг Павло Зібров спочатку намагався щось донести до колеги та екс-коліжанки, але всі його спроби виявилися марними.

Таїсія Повалій

Тож зараз у мережі є багато інформації про концерти Повалій в росії, де вона нахабно та цинічно виконує пісні українською мовою і вважає це нормальним. Тобто, артистка публічно підтримує воєнні злочини тієї країни, яку обрала для комфортного життя та абсолютно спокійно дає концерти.

Щоправда, зовнішній вигляд співачки зовсім змінився. Адже після чергових пластичних операцій, її зовнішність стала нагадувати якогось персонажа с фільмів, тобто зовсім нереалістична картинка. Та відчувати себе народною артисткою, але вже у росії, Повалій це не заважає.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.