Переможець “Холостячки” Еллерт вразив зізнанням про причини еміграції до США: “До останнього тримало”

Минулого року стало відомо, що переможець першого сезону романтичного реаліті-шоу Холостячка Олександр Еллерт прийняв рішення виїхати за кордон. Перш ніж здійснити свою поїздку, комік пояснив, що має на це усі необхідні документи і реалізовує перетин кордону абсолютно на законних правах.

Олександр Еллерт повернувся з Сполучених Штатів в Україну
Олександр Еллерт розсекретив причини еміграції

Чи надовго зірка виїжджає було невідомо. Олександр вирішив отримати цю інформацію до інших часів, і, власне, після цього жодного разу не розповів, коли планує повертатися.

Олександр Еллерт розсекретив причини еміграції

Спочатку фанати Олександра вірили, що він виїжджає у рамках якогось проєкту або заходу, але вже через декілька місяців стало зрозуміло, що це повноцінна еміграція. Після цього чоловіка почали активно критикувати в мережі. Тим часом його акаунт навіть на декілька місяців був видалений з Instagram за невідомих причин.

Однак зараз герой нашої статті дуже активно спілкується зі своїми підписниками, а також розповідає про життя в Штатах. Незабаром еміграції зірки здійсниться цілий рік.

У зв’язку з цим Еллерт оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свої думки стосовно хейту на адресу тих, хто вирішив покинути Україну. А в коментарях одному з користувачів навіть вдалося добитися від Еллерту озвучення причин такого вчинку. Хоча і хоча він і надав дуже абстрактні дані, це краще, ніж нічого.

Олександр Еллерт розсекретив причини еміграції

Варто відмітити, що більшість підписників слова Олександра зовсім не переконали і навіть викликали бурхливу реакцію. Ті ж, хто опинилися з Еллертом в одному човні почали активно його підтримати, адже мова безпосередньо велася і про них.

Популярне зараз

Схожі новини