Нова історія кохання: холостяк Алекс Топольський відверто поділився, як зустрів іншу – вона неймовірна

Алекс Топольський – головний герой романтичного проєкту "Холостяк-12". З переможницею шоу стосунки не склалися, але чоловік одинаком довго не залишився. Найцікавіше читайте далі.

Так, на своїй сторінці в Instagram Алекс Топольський щиро поділився своєю новою історією кохання. Він старається бути відвертим зі своїми підписниками, а тому багато розповідає зі свого життя.

Він намагався відтворити події та показати, як все розпочиналося в маленькому відеоролику. Це був звичайний робочий день. Алекс вирішив піти попрацювати та випити лате в одному зі своїх улюблених кафе на Балі.

Довелося сісти в кутку за столиком, щоб максимально уникати сторонніх очей та сконцентруватися над своїм проєктом. Як тільки замовив каву, дістав ноутбук, сам того не очікував, що побачить дівчину за сусіднім столиком, яка йому дуже сподобається.

З першого погляду вона була вродлива до нестями, ніжна, добра, яка так запала до серця. Алекс не міг відвести з неї очей. Тому, вирішив діяти дуже оригінально та вигадав, як познайомитися з цією дівчиною.

В офіціантки кафе запитав, чи є смачні, класні та гарні тістечка. Замовивши їх, холостяк написав незнайомій записку з пропозицією познайомитися та поклав її в солодкий презент.

Алекс Топольський
Алекс Топольський розповів, як познайомився з новою дівчиною

Дівчина отримала записку та почала писати відповідь Алексу. Топольський із завмиранням чекав, що ж вирішить незнайомка. Офіціант приносить відповідь від дівчини, чи готова та з ним познайомитися. Але продовження цієї романтичної, чутливої та прекрасної історії від Алекса Топольського буде в наступній частині.

Ми бачимо, як в екс-холостяка горять очі, тому можемо стверджувати, що зараз Топольський по-справжньому щасливий. Він занурився в нові відносини.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.