52-річна Ірина Білик пофарбувала волосся у каштановий колір і показала результат: скучила за натуральністю

Знаменита українська виконавиця Ірина Білик ніколи не приховувала того факту, що захоплюється пластичною хірургією, косметології та не нехтує усіма можливими способами, аби покращити свою зовнішність. І хоча вроді артистки може багато хто позаздрити, немає меж ідеалу.

Ірина Білик пофарбувала волосся у каштановий колір

Ірина Білик пофарбувала волосся у каштановий колір

Більшість фанатів звикли до виконавиці зі світлим волоссям. Ірина Білик носить блонд майже 20 років, і не зраджує йому. Хіба що час від часу змінює тон та само стрижку. Але найдавніші шанувальники творчості виконавиці пам’ятають її з темною шевелюрою, і це картина, яка варта уваги.

Ірина Білик пофарбувала волосся у каштановий колір

Так, нещодавно Ірина Білик оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівне фото, яке колись використовувалася для її музичного альбому. На кадрі діва зображена з каштановим волоссям та розкішними локонами. Цей тандем доповнюють яскраво сині очі артистки та пишні червоні, губи.

Саме такою Ірину пам’ятали її найвідданіші фанати, які захопленням спостерігали за розвитком її кар’єри, а також трансформацією як особистості.

Нагадуємо, що не так давно мережею прокотилися чутки про воз’єднання Ірини Білик та її колишнього чоловіка Дмитра Коляденка. Зірки останнім часом багато спілкуються, чого навіть не приховують від аудиторії. А не так давно зірки навіть заговорили про свої почуття. Тим не менш, обидва мають ніжне серце, і могли демонструвати теплі емоції у якості екс-подружжя, і нічого більше.

Популярне зараз

Схожі новини