Популярна телевізійна пара: історія знайомства і нинішні стосунки Ольги Фреймут та Сергія Притули

Ольга Фреймут та Сергій Притула – чи не найвпізнаваніша телевізійна пара за останні багато років, певно, десять чи навіть більше. Це й не дивно, адже пара дійсно гарна.

Ольга Фреймут – це популярна українська телеведуча, яка розпочинала свою кар’єру на відомому національному телеканалі Новий канал. Разом із нею на екранах почав з’являтися знаменитий телеведучий, а нині – волонтер Сергій Притула. Ольга та Сергій настільки гармонічно виглядали в кадрі, що одразу ж полюбилися багатьом телеглядачам та телеглядачкам. Саме через таку шалену популярність конкретно їхнього дуету телеведучих, їх двох, Сергія Притулу та Ольгу Фреймут, часто ставили у спільні проєкти, рейтинги яких буквально злітали до вершин після перших же випусків. Так, Ольга та Сергій провели разом “Підйом”, “Хто зверху?” , “Кабріоліто” та інші відомі на Новому каналі телепрограми.

Фреймут та Притула на початку своєї кар'єри
Фреймут та Притула на початку своєї кар’єри

Ведучий та ведуча познайомилися на Новому каналі. За час їхньої спільної роботи їм двом приписували різні романи та почуття. Однак попри всі чутки, Ольга та Сергій були справжніми друзяками. А потім, коли Фреймут звільнилася з каналу та невдало пожартувала, Притула взагалі перестав із нею спілкуватися.

Сама ж Ольга Фреймут заміжня за генеральним продюсером Нового каналу Володимиром Локотком. У 2016-му в пари народився спільний син, а потім – донька. Наразі подружжя виховує трьох дітей – старшу Злату Мітчелл від британця, з яким мала роман Фреймут, та двох спільних діток.

Так само й Сергій Притула має абсолютно окреме від Ольги Фреймут особисте життя. Притула так само мав службовий роман, проте далеко не з Ольгою.

Він одружений на Катерині Сопельник. Вони познайомились, як і Оля Фреймут із чоловіком, на Новому каналі. Жінка працювала продюсеркою.

У 2015-му пара одружилася у Львові, у 2017-му у подружжя народилася перша спільна дитина – донька Соломія.

Схожі статті