Усі чоловіки Марічки Падалко: хотіла заміж за 60-річного, розірвала багаторічний шлюб і вийшла за росіянина

Марічка Падалко – знаменита українська телеведуча, відома журналістка з телеканалу 1+1. Саме разом із нею мільйони українців дізнаються про найновіші події, що відбуваються у світі, уже дуже багато років поспіль.

Якщо жінка активно розповідає про свої кар’єрні досягнення, то от про особисте вона радше мовчить, аніж ділиться, однак дещо та й відомо з життя популярної телеведучої.

Найперше – те, що наразі жінка одружена. Її чоловік – Єгор Соболєв, із яким Падалко виховує аж трьох чудових діточок. Відомо, що пара стала подружжям завдяки Марічкиній колезі по 1+1 Лідії Таран.

Коли закохані розставили всі крапки стосовно колишніх стосунків, родина Падалко спочатку не сприйняла її обранця. Мати жінки була категорично проти. До речі, на той момент Соболєв був ще й народним депутатом.

Марічка Падалко з чоловіком
Марічка Падалко з чоловіком

Та мало кому відомо, що основною проблемою узаконення стосунків між Падалко та Соболєвим були їхні попередні стосунки. Так-так, цей шлюб для Марічки вже другий.

Першим обранцем телеведучої був чоловік, про якого жінка не хоче розповідати. Відомо, що вони були разом аж п’ятнадцять років. Чоловік був дуже багатим, а жінка дуже любила свою роботу. Через це вона не хотіла дітей, точніше не спішила з таким серйозним кроком.

Окрім цього, не можемо не згадати ще одного важливого чоловіка в житті Марічки Падалко. Йдеться про синочка Михайла, якому зараз уже шістнадцять років. Він – єдиний син жінки. Михайло має ще двох сестричок Марію та Катеринку.

Родина Марічки Падалко
Родина Марічки Падалко

Ось така історія стосунків Марічки Падалко з чоловіками в її житті, які, безперечно, внесли неабиякі зміни в життя жінки з відомого на всю країну телеканалу.

Схожі новини