Олена Кравець показала ідеальну зачіску для жінок від 45 років: об’ємний чубчик і довжина до середини шиї

Знаменита українська гумористках Олена Кравець продемонструвала розкішну зачіску, яка підійде не тільки зіркам, але і будь-яким жінкам від 45 років.

Знаменита українська гумористка Олена Кравець володіє рідкісним талантом: входити у нову вікову категорію з гордо піднятою головою і дуже красиво. Усе своє життя артистка носила волосся середньої довжини.

І варто підкреслити, зачіска ця їй дуже пасувала, хоча і була максимально класичною. На сцену Олена виходила з найрізноманітнішими перуками та укладанням, однак поза нею завжди з’являлася у звичному всім образі.

Олена Кравець показала зачіску для жінок віком від 45 років

Втім, 2 роки тому артистка сильно здивувала своїх фанатів, прийнявши рішення раптово відрізати свою розкішну шевелюру. Це доволі кардинальний крок для стилю, тим паче, що короткі зачіски далеко не кожній пасують. Але це лише в тому випадку, якщо ви не знаєте, яку стрижку підібрати. У Олени такої проблеми не було, адже її перевтілення дуже сподобалося фанатам.

Продовж 2 років артистка багато експериментувала з волоссям і нарешті знайшла ідеальну формулу, яка пасує не тільки їй, але їй підійде усім жінкам, навіть віком від 45 років.

Олена Кравець показала зачіску для жінок віком від 45 років
Олена Кравець показала зачіску для жінок віком від 45 років

Так, нещодавно гумористка дала ексклюзивне інтерв’ю, і у кадрі з’явилася з коротким боб-каре та пишною ми чубчиком середньої довжини. Дана стрижка ідеально врівноважила обличчя Олени і зробила її образ максимально стильним.

Наверх вона одягла розкішний светр молочного кольору з натуральної нитки, яка схожа на матеріал з хутра альпаки. На низ артистка вибрала довгу спідницю в клітинку. Свій лук зірка доповнила масивними золотистими прикрасами.

Схожі статті