До чого Лідія Таран виявилась неготовою — застало зненацька і змусило змінити всі плани

Українська телеведуча Лідія Таран виявилась неготовою до змін, які прийшли досить несподівано. Її ентузіазму у цій ситуації можна лише позаздрити.

Відома українська телеведуча Лідія Таран поширила на своїй сторінці в Іnstagram фото, де вона щиро радується першому снігу, виводячи його назву на автівці, хоч була до нього не готова, оскільки ще не змінила гуму на своєму авто. До того ж, з підпису під фото зрозуміло, що настрій у телеведучою ще осінній, однак навіть раптовий прихід зими не здатен його зруйнувати.

Лідія Таран радується першому снігу

Підписники радять берегти себе і хутчіш міняти гуму на зимню. Лідія відповіла, що вже працює над цим. Або ж натякнула, що через брак часу, не могла цього зробити раніше.

Коментарі під фото Лідії Таран

Варто звернути увагу і на стильний лук популярної телеведучої. Синю утеплену курточку, білий светр з хомутом і красиві штани вона доповнила стильним головним убором, у якому буквально декілька днів тому гуляла у Нью-Йорку.

Лідія Таран у Нью-Йорку

Стильна і позитивна телеведуча виглядає завжди усміхнена і неперевершеною.

Нагадаємо, що нещодавно українська телеведуча показала, як провела карантин вихідного дня. Вона не залишилась дома, а віддала перевагу активному відпочинку і каталася на сапборді Десною. При цьому розповіла про любов до Десни і що не зупиниться, поки на ній не з’явиться крига.

Лідія Таран на сапборді

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.