Пончо з секонду: Олександра Заріцька скупляється не в бутиках – справжня зірка з народу

Солістка відомого гурту "KAZKA" Олександра Заріцька приємно здивувала свою аудиторію в мережі, повідомивши, що може дозволити купувати речі в секонд-хенді. Найцікавіше далі.

Типові зірки української естради прагнуть виглядати дорого, розкішно та зі смаком. Тому, чим дорожча сукня на світський вихід, тим краще вони почуватимуться на сцені перед публікою. Але варто пам’ятати, що простота та мінімалістичність завжди залишатимуться в трендах.

Олександра Заріцька своєю Insta-stories неабияк здивувала відданих прихильників її творчості. Зірка продемонструвала, в якому пончо була одягнена зі секонд-хенду. Імовірніше за все, знаменитість нічого поганого не бачить в подібних магазинах одягу і не соромиться публічно це розповідати. Тепер артистку можна назвати, як дівчина з народу.

“Народ! Урвала!!! На секонді в Києві пончо”, – похизувалася обновкою Олександра.

Пончо з секонду: Олександра Заріцька скупляється не в бутиках

На відео дівчина в майже темному образі, а саме в капелюсі та придбаному пончо з різних кольорів – темно-синього, коричневого та білого покрутилася на камеру телефона, аби підписники змогли повністю роздивитися лук на цей день.

Нагадаємо, що Олександра Заріцька офіційно перебуває в стосунках з motion-дизайнером HAWX Павлом Тараненком. Майбутні закохані познайомилися в компанії спільних друзів. Спочатку їхні взаємини базувалися лише на дружньому рівні, а згодом переросли у справжнє щире кохання. Співачка зізналася, що з цим молодиком була знайома багато років, але зустрічатися розпочали лише незадовго до початку повномасштабного вторгнення.

Зараз їхні стосунки стрімко розвиваються та стають більш серйозними, тому все важче приховати всі деталі з життя. Заріцька вважає, що кохання – це особисте справа двох осіб й на основі цього вона не планує обговорювати “солодкі” подробиці з цієї love-сторі.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.