Як виглядали перші чоловіки Тіни Кароль, Насті Каменських, Ольги Фреймут та інших зіркових красунь

Згадуємо, як виглядали перші чоловіки Тіни Кароль, Насті Каменських, Ольги Фреймут та інших українських зірок.

Всі мріють про кохання, яке триватиме все життя. Однак романтичні почуття іноді закінчуються за кілька місяців чи років – як пощастить. Не виняток тут і зірки.

Ми розкажемо про перших чоловіків зіркових красунь, з якими в них не склалося, але які вплинули на те, якими стали ці популярні артистки.

Настя Каменських

Ця гаряча кучеряшка подобається багатьом чоловікам, вже рік вона – законна дружина продюсера і виконавця Потапа. Проте було в Насті і інше кохання. На початку своєї співочої кар’єри Настя зустрічалася з однокурсником Володимиром Дятловим. Спочатку вони два роки дружили, а потім закрутили роман. Втім, тепер про колишнього коханого зірці можуть нагадувати тільки спільні романтичні світлини – стосунки в пари не склалися.

Настя Каменських з Володимиром Дятловим
Настя Каменських з Володимиром Дятловим

Тіна Кароль

Головним чоловіком в житті однієї з найпопулярніших співачок України Тіни Кароль був Євген Огір. Спочатку Євген продюсував Тіну, а потім їхні стосунки переросли в більш ніж робочі. Пара одружилася в 2008 році, а через п’ять років чоловік помер від раку шлунку.

Тіна Кароль з Євгеном Огіром
Тіна Кароль з Євгеном Огіром

Тіна Кароль та Євген Огір дуже кохали один одного, їх називали однією з найкрасивіших і найщасливіших пар в українському шоу-бізнесі. Після смерті чоловіка Тіна Кароль відключила всі телефони, скасувала концерти і виступи та деякий час взагалі не з’являлася на людях. Артистка важко переживала смерть рідної людини і досі не вийшла знову заміж, хоч минуло вже сім років.

Однак були в красуні і інші тривалі стосунки. Кароль зустрічалася з актором і режисером Дмитром Тубольцевим. Вони прожили разом 3 роки, і співачка була готова навіть відмовитися від сцени, щоб стати просто хорошою дружиною. Проте Тіну чекало гірке розчарування – одного разу вона застала Дмитра з іншою і вирішила припинити ці стосунки.

Дмитро Тубольцев
Дмитро Тубольцев

Ольга Фреймут

Рафінована пані Ольга Фреймут мала аж трьох чоловіків. Перший цивільний чоловік Фреймут – британець Ніл Мітчелл, батько її дочки Злати. За словами Олі, він був дуже ревнивим і їй з ним було нудно. В одному з інтерв’ю Ольга зізналася, що була з цим чоловіком «в період свого рагульства». Фреймут пригадує, що Мітчелл був малоприємною людиною – агресивний, нецікавий, і, врешті, вона від нього пішла. Другим чоловіком Фреймут став продюсер “5 каналу” Олександр Ракоїд. Він був справжнім джентльменом і одружився на вагітній Олі, щоправда, за 2 роки вони розлучилися. Третій чоловік, за словами Фреймут – той самий, з яким у неї справжні почуття – генеральний директор «Нового каналу», продюсер Володимир Локотко.

Ніл Мітчелл
Ніл Мітчелл

Тоня Матвієнко

Донька легендарної Ніни Матвієнко, дружина Арсена Мірзояна співачка Тоня Матвієнко 10 років прожила в шлюбі з іншим чоловіком. Цікаво, що вийшла заміж за перше кохання вона в 17 років, і тоді ж народила дочку Уляну. А пішла від першого чоловіка Тоня по дуже простій, але дуже важливій причині – розлюбила, зізналася артистка в одному з інтерв’ю.

Тоня Матвієнко з дочкою від першого шлюбу
Тоня Матвієнко з дочкою від першого шлюбу

Схожі статті