Наталія Мосейчук встигла і дітей народити, і кар’єру побудувати: біографія та особисте життя телеведучої

Знаменита українська телеведуча Наталія Мосейчук здавалося досягла вершини своєї кар'єри, але не припиняє дивувати все більшими звершеннями.

Про своє життя до популярності Наталія Мосейчук розповідає небагато. Проживаючи у провінції, молода журналістка встигла вийти заміж та народити сина Антіна. Але як це часто відбувається, не склалося. Разом зі спадкоємцем майбутня зірка переїхала до столиці України, працювала на різноманітних каналах та згодом влаштувалася в “ТСН”.

Біографія та особисте життя Наталії Мосейчук

Наталя Мосейчук показала, як виглядають її сини
Біографія та особисте життя Наталії Мосейчук

На той момент Наталія познайомилася і зі своїм майбутнім чоловіком Іллею Івановичем. Хоча спершу він не зміг її зачепити. З численними колегами телеведуча принципово не дружить і тримається від них уособлено. Продиктовано це не антипатією, а чистою робочою етикою. Зірка хоча і добре ставиться до інших журналістів, не хоче з ними зближуватися, щоб не нашкодити роботі. Адже до виконання своїх обов’язків телеведуча ставиться неабияк ревно.

Вагітна Наталія Мосейчук
Біографія та особисте життя Наталії Мосейчук

Наталія з’являється в ефірах завжди і дозволила собі невеличку відпустку лише в період, коли вона була вагітна. Тим не менш, навіть тоді вона з’являлася на екранах з округлим животом.

Наталія Мосейчук з старшим сином
Біографія та особисте життя Наталії Мосейчук

Від свого другого чоловіка Наталія народила хлопчика. Згодом журналістка зізнається, що дуже раділа, що в неї лише сини, адже для виховання дівчат в неї, мовляв, немає ні часу ні навичок.

Але й у питаннях, що стосуються молодшого сина зірка стикається з проблемами. Єдиним приводом для суперечок у родині залишається виховання молодшого 14-річного сина Матвія. Мосейчук наполягає на насиченому графіку, а от чоловік бажає для сина більше свободи. Та тут у сімейних дискусіях перемагає Ілля Іванович.

Примітно, що після початку повномасштабної війни в Україні Матвія намагалися евакуювати і він виїхав разом з бабусею. Але вже через деякий час хлопець попросив його забрати назад, і його абсолютно не лякала нова реальність, яка настала для українців. Тож родина перебуває у повному складі в столиці: старший спадкоємець зірки отримує професію та навчається одразу ж в декількох університетах, Матвій також готується до визначення щодо майбутнього напрямку у житті, а зіркові батьки активно працюють.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.