Коля Серга розповів про відносини на зйомках шоу «Орел і Решка»

Один з найхаризматичніших і найпозитивніших ведучих «Орла і Решки» розкрив закадрові таємниці улюбленого тревел-шоу і розповів з ким із колег йому працювати було найлегше.

За час свого перебування на проекті веселий і позитивний Коля Серга змінив найбільшу кількість партнерок по кадру. І не з усіма були однакові відносини.

 

Ведучий наголошує на тому, що стосунки між членами знімальної групи  нагадували маятник. Зокрема через те, що за словами Колі Серги, «команда часто оновлювалась» і учасники не встигали знайти спільну мову.

 

Незважаючи на це, шоумен зауважив, що найлегше йому було працювати з Регіною Тодоренко, яка прийшла у проект у 8-му сезоні і Аліною Астровською, яка у другій частині «Морського сезону» замінила Марію Гамаюн.

Коля Серга з колегою Регіною Тодоренко
Коля Серга з колегою Регіною Тодоренко

А от зі слів шоумена з ведучою першого «Морського сезону» Марією Гамаюн ведучий не спрацювався взагалі. Оскільки за його словами, він «все хотів робити круто і бачив, що Маша не справляється» і це ведучого дуже дратувало. Крім того, Коля Серга розповів, що «Маша потрапила в команду проекту лише через інтернет-кастинг. Оскільки часу до зйомок було мало, її відразу відправили на знімальний майданчик».

 

Про все це і не тільки Коля Серга розповів на проекті в YouTube «Слава+».

 

Як би там не було, проект досі залишається улюбленим серед глядачів країн пост радянського простору.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини