Катя Осадча показала, як грає у хованки з маленьким сином від Юрія Горбунова: копія зіркового тата

Телеведуча Катя Осадча показала, як проводить осінні вечори з маленьким сином та своїм чоловіком.

Телеведуча Катя Осадча опублікувала у своєму Instagram фото, на якій зображений її трирічний син. На світлині видно, що зіркова родина грає у хованки: син шукає, а батьки ховаються. У підписі до публікації телеведуча розповіла, що саме так проводить осінні вечори.

Катя Осадчча опублікувала світлину з сином у своїй соціальній мережі

Прихильникам зіркової пари також сподобалась світлина, про що вони написали в коментарях.

Фоловери Каті Осадчої коментують публікацію з сином

За акаунтом Осадчої у Instagram стежать понад півтора мільйони підписників і всі вони з нетерпінням чекають, коли зможуть побачити на кого ж схожий маленький Іван. Телеведуча час від часу публікує фото з сином, але все ще не показувала його обличчя.

Тим часом телеведучий Юрій Горбунов також не часто публікує фото свого сина. Зіркове подружжя намагається приховувати сімейне життя, тому фото з сином можна побачити дуже рідко. А ось спільні селфі чи фото з роботи публікуються в акаунтах подружжя часто.

Селфі телеведучих Каті Осадчої та Юрія Горбунова

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.