Катерина Осадча засвітилася в центрі Амстердама: що телеведуча забула в місті тюльпанів та гріхів

Українська телеведуча, журналістка та громадська діячка Катерина Осадча повідомила українській аудиторії про поїздку до чарівного Амстердаму. Яка ціль візиту знаменитості?

Після початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі Катерина Осадча взяла на свої плечі чимало проєктів народного значення, які допомагають українцям у скрутний час.

Так, авторський проєкт “Пошук зниклих” надає надію пересічним громадянам на майбутню зустріч з тим, кого серце та очі вже не сподівалися побачити. Також нещодавно Катерина Осадча серйозно зайнялася питанням усиновлення дітей в новій програмі “Родина для кожного”, де батьки, які мають бажання та хочуть надати дитині, що залишилася без батьків нову сім’ю, змогли отримати відповіді на всі питання для швидшого процесу усиновлення.

Катерина Осадча
Катерина Осадча засвітилася в центрі Амстердама

Катерина Осадча активно працює ще й за межами своєї країни. Цього разу відома українська телеведуча оприлюднила світлину у своїх Instagram-stories зі столиці Нідерландів, Амстердаму. Знаменитість зізналася, що ця поїздка для неї теж виявилася робочою, однак навіть у відрядженні вона намагається милувати красою невідомої країни.

Цікаво те, що кожну годину звуками дзвонів виконується наша українська пісня, тому Катерина поцікавилася, яка, на думку підписників, лунала у відео. Схоже, що для неї це стало справжньою приємною несподіванкою, адже ці дзвони звучать прямісінько в центрі Амстердама.

Катерина Осадча засвітилася в центрі Амстердама

Нагадаємо, що Катерина Осадча у 2017 році вдруге вийшла заміж за відомого шоумена та телеведучого Юрія Горбунова. Доля пару звела на зніманнях дитячого вокального проєкту “Голос. Діти”. Наразі подружжя виховує двох спільних синів – Івана та Данила. Утім, Осадча має ще старшого сина Іллю від першого шлюбу з депутатом Олегом Поліщуком.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.