“Ніколи не мріяла про телекар’єру”: Наталія Мосейчук розповіла про життя за кадром і показала першу вчительку – маму

Наталія Мосейчук розповіла про шлях від доньки військового до ведучої телеканалу і показала яка вона за кадром.

Наталія Мосейчук – прямолінійна і безпристрасна ведуча “ТСН” та власного політичного ток-шоу “Право на владу”. А ще вона любляча мама двох синів і кохана дружина.

Такою телеведуча була не завжди. Батько Наталії Мосейчук був військовим і родина кожні п’ять років переїжджала. Народилася зірка у Туркменістані, потім переїхали до Угорщини. Саме там, у місті Естергон, і пролунав перший дзвоник для майбутньої телеведучої. Тоді у перший клас дівчинка пішла за руку з мамою, вчителькою Ганною Петрусенко.

Наталія Мосейчук з батьками
Наталія Мосейчук з батьками

А ще через п’ять років родина переїхала до Бердичева Житомирської області. Зараз Наталія Мосейчук з посмішкою і гумором згадує як вчила англійську зі старшим братом Сашею.

Але незважаючи на таку дивну форму навчання дівчина закінчила школу з золотою медаллю і відправилася підкорювати педагогічний ВНЗ. Вступивши до омріяного ВУЗу майбутня зірка “плюсів” почала працювати на місцевому телеканалі.

Тоді, поєднуючи навчання, роботу і побачення, дівчина разом з дипломом отримала свідоцтво про шлюб і вони з коханим поїхали підкорювати столицю.

В інтерв’ю Наталія Мосейчук зізналася, що ставилася до роботи на каналі як до підробітку. Тоді вона навіть подумати не могла, що тимчасовий підробіток для Наталії Мосейчук перетвориться на справу всього її життя.

Перші спроби влаштуватися на телебачення закінчилися невдачею. Але тільки-но молодій журналістці вдалося потрапити на канал, вона пішла в декрет. Після повернення на роботу, Наталію Мосейчук там вже ніхто не чекав.

Наталія Мосейчук зі старшим сином Антоном
Наталія Мосейчук зі старшим сином Антоном

Безгрошів’я та відсутність роботи змусили молоду маму відвезти 10-місячного сина до батьків. Про це телеведуча досі шкодує і відчуває провину перед Антоном.

Потім була робота на “5 каналі”, а після цього на “1+1”. Перехід на канал ознаменував початок нового етапу у житті наталії Мосейчук.

Саме тут вона зустріла своє кохання і майбутнього чоловіка. Ним став фінансист Ілля. Чоловік довго добивався першого побачення від амбітної телеведучої. А потім були десять років стосунків, які закінчилися шлюбом і народженням другого сина.

Наталія Мосейчук з чоловіком Іллею
Наталія Мосейчук з чоловіком Іллею

Наталія Мосейчук зізналася, що за час карантину зрозуміла одне: не треба намагатися вчити дітей. Це зіпсує стосунки між батьками і дітьми.

Нещодавно телеведуча взяла участь у шоу “Маскарад”, де у образі лицаря продемонструвала на всю країну співоче хобі.

Така вона, наталія Мосейчук, відверта і рідна всій країні.

 

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.