П’ятниця, 5 Березня, 2021

(Фото) Влад Яма поділився архівною фотографією з весілля. Такого Влада – ви не бачили!

У Instagram була опублікована ця фотографія з дружиною у зв'язку з річницею весілля.

Українським хореографом і суддею шоу “Танці з зірками” було викладено в соціальні мережі фото, яке є рідкісною фотографією з весілля.

У Instagram була опублікована ця фотографія з дружиною у зв’язку з річницею весілля. На фотографії Влад одягнув класичний бежевий костюм і танцює з дружиною Ліліан. Наречена в прекрасній весільній сукні.
“21.09.2014. Так і живемо, танцюючи … ” була підписана ця фотографія Владом Ямою.

Користувачі мережі в Instagram засипали подружню пару втішними коментарями. Шанувальники таланту Влада Ями залишили свої пости в соцмережах, в яких вітали хореографа і його дружину. Всі бажали їм щастя і позитиву, а також творчих успіхів і удачі в житті.

Влад зі своєю майбутньою дружиною познайомилися у 2007 році, коли танцювали на майданчику нічного клубу. Після семи років Владом була зроблена пропозиція руки та серця.
Майбутня дружина з радістю прийняла пропозицію улюбленого і вони одружилися. Тривалий час ніхто не знав, що вони одружені та лише у 2017 році стало про це відомо. У подружньої пари є син Леон.

Поділіться статтею

Руслана Лижичко

Співачка Руслана виходить з багаторічного забуття: зірка Євробачення-2004 анонсувала повернення у шоу-бізнес

Співачка Руслана підкорила всю Європу своїми "Дикими танцями", але згодом зникла зі сцени. Що трапилося і чому вирішила повернутися до шоу-бізнесу зірка?

Популярне

Останні новини