Відверте визнання Санти Дімопулос про проект “Танці з зірками “: шоу пройде, а любов залишиться

Нещодавно Санта відверто розповіла, що думає про цей проєкт і чим є для неї шоу.

Хоча в фіналі “Танці з зірками” залишилися тільки сильні пари, Санта Дімопулос не збавляє обертів і претендує на перемогу. Вона наполегливо тренується і сповнена бажання перемогти.

Нещодавно вона відверто розповіла, що думає про цей проєкт і чим є для неї шоу.
Санта зворушливо і душевно повідала в соцмережах, що коли закінчиться шоу, у неї залишиться тільки любов і світлі дні проведені в цьому проєкті. Це незалежно від результатів хто переможе.
Річ у тому, що хто вже дійшов до фіналу то він став загартованим в боротьбі та знайшов якийсь стрижень в душі.

Як сказала Санта, що її сила в тому, щоб допомагати та подавати руку допомоги коли це потрібно.

І найголовніше не потрібно заздрити успіхам інших. Перемагає сильний і досвідчений учасник.

Навіть коли закінчиться проєкт, то залишиться в душі теплі почуття, любов і чудові спогади про шоу. Санта сказала, що завдяки участі в шоу вона перемогла свої комплекси та страх, а також перенесений біль втрат.

Я не просто брала участь в цьому шоу – я в ньому жила. Санта розповіла, що для неї проєкт – це не просто участь в престижному шоу, а саме життя. Вона жила шоу.
Перед виходом на сцену в півфіналі, вона плакала незрозуміло чому, але її підтримали близькі люди та друзі, а також шанувальники та прості глядачі.
Санта йде до перемоги!

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.