Польща, Варшава – фінал Дитячого Євробачення-2020: хто представляє Україну

Україну представляє Олександр Балабанов під №11 з піснею "Відкривай ".

У неділю, 29.11.2020 року, в столиці Польщі Варшаві пройде фінал пісенного конкурсу Дитяче Євробачення-2020. Боротьба буде важка і напружена. Учасники докладно готувалися до цього конкурсу.

Україну представляє Олександр Балабанов під №11 з піснею “Відкривай “. Александр народився в Донецьку і в 8 років переїхав до столиці України та вступив до школи мистецтв на музичне відділення. Раніше Олександр переміг на відбірковому конкурсі.

Починається конкурс в 18-00. Бажають, перед початком конкурсу зможуть проголосувати за 3-х виконавців.

З огляду на карантинне обмеження конкурс буде вестися в змішаному режимі. У Варшаві троє ведучих, які будуть перебувати на сцені та вести конкурс, а учасники та їхні виступи транслюються в записі. Коли покажуть дванадцять виступів, глядачам надається можливість протягом 15 хвилин голосувати онлайн за своїх фаворитів. Потім будуть підсумовані бали, які дали судді та онлайн голосування від глядачів. Тільки тоді буде визначено переможець конкурсу.

Подивіться це відео і визначитеся за кого голосувати:

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.