Антін Мухарський втретє одружився: обраниця молодша на 19 років

Скандально відомий Антін Мухарський одружився з мистецтвознавицею Єлизаветою Бєльською.

Популярний український телеведучий, музикант та письменник Антін Мухарський, відомий також під сценічним ім’ям Орест Лютий, одружився. Він взяв шлюб з мистецтвознавицею Єлизаветою Бєльською, з якою зустрічався до того 6 років.

Другий шлюб Мухарського з телеведучою Сніжаною Єгоровою закінчився скандальним розлученням. Тепер колишнє подружжя відгукується один про одного тільки негативно. Сніжана звинувачує Мухарського, що він не платить аліменти на дітей, ведучий і актор ж стверджує, що колишня не дає бачитися з дітьми.

Антін Мухарський і Єлизавета Бєльська

Цього року 52-річний Антін наважився одружитися втретє з 33-річною коханою жінкою.
Про це він розповів в програмі “Зірковий шлях”.

Харизматичний актор зізнався, що саме Ліза допомогла йому побороти депресію після розлучення з Сніжаною Єгоровою, з якою він прожив 9 років.

Письменник освідчився Лізі кілька років тому. Як згадує Антін, він запропонував дівчині самій вибрати в крамниці обручку, а потім в розкішному ресторані зробив пропозицію руки і серця.

Антін Мухарський і Єлизавета Бєльська
Антін Мухарський і Єлизавета Бєльська

Пізніше закохані повінчалися в церкві в Україні. Однак з офіційною реєстрацією стосунків Антін і Ліза вирішили не спішити. І тільки в 2020 році вони розписалися в Туреччині.

Подружжя спільних дітей заводити не збирається, а мріє присвятити життя одне одному. Єлизавета Бєльська заявляє, що їй для щастя малюки не потрібні.

“Ми такі мандрівні українські митці, яким хочеться бути разом, влаштовувати романтичні подорожі, пригоди, гастролі закордонні. І дійсно присвячувати весь час одне одному”, – зазначила вона.

Втім, в Антіна Мухарського вже є 5 дітей: 3 спільних з Єгоровою, і 2 від попередніх стосунків.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини