Ольга Фреймут продовжує виховувати українців: головний ревізор країни забороняє бажати “Смачного” за столом

Головна панянка України Ольга Фреймут продовжує розповідати про норми етикету.

Цього разу вона відмітила. що люди, бачачи, що хтось їсть, завжди бажають “смачного”.

Головний ревізор з цим категорично не погоджується, адже виглядає це не дуже гарно. При такому зверненні людина, яка їсть, може з несподіванки подавитися їжею. Вона показала реакцію на побажання на прикладі старшої доньки Злати Мітчелл.

Ольга Фреймут наголосила, що бажати “смачного” доцільно перед початком прийому їжі. А от вислови “enjoy” та “bon appetit” характерні для США та Франції, але точно не властиві українській мові.

Також панянка наголосила, що не виховано повідомляти всім про те, що ти наївся.

Прихильники Ольги Фреймут зауважують, що не лише в Україні, а й у багатьох європейських країнах не прийнято бажати людям смачного. При цьому вони переконані, що таке побажання доцільне від тієї людини, яка готувала страву.

Так само, як і Ольга Фреймут, дехто вважає подібні побажання пережитком радянської системи.

У декого до таких побажань досить негативне ставлення, адже з ними траплялися дуже не дуже приємні історії. Наприклад, стоїть людина і миє після обіду посуд, а їй приходить і говорять “смачного”. Чи інша ситуація: їсть людина, а тут підходять з побажанням. І виходить ситуація, що і відповісти не можеш, бо їси, і не відповісти теж не виховано.

Прихильники Ольги Фреймут згодні, що таке побажання не логічне і, досить часто, недоречне.

При цьому головна панянка України зауважує, що етикет в жодному разі не зобов’язує робити так, як треба. Це, швидше, порада, щоб не потрапляти у незручні ситуації.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини