Діти Олі Полякової навчаються в Україні, а Тіни Кароль – за кордоном: особливості освіти знаменитостей

Зіркові нащадки отримують все найкраще і освіта не виняток.

Статус зіркових нащадків не звільняє дітей знаменитостей та політиків від необхідності здобувати освіту. Але як саме це робити – батьки вирішують самі.

Дехто залишає дітей на навчання в Україні, а дехто – відправляє за кордон.

Так, Королева ночі Оля Полякова віддала обох своїх доньок, Машу та Алісу. до української державної школи. Через це дівчата навчаються безкоштовно. Зате на гуртки та позашкільні заняття дівчаток Оля Полякова витрачає кругленьку суму.

Воно й не дивно, адже старша донька зірки Маша їздила до модельного табору всесвітньовідомої манекенниці Алли Костромічової. А після цього поїхала до спортивного табору у Лос-Анджелесі.

Про захоплення молодшої Аліси поки не відомо, але дівчинка навряд обере щось звичайне.

У Лондоні здобуває освіту ще один зірковий нащадок. Йдеться про сина популярної української співачки Тіни Кароль Веніаміна. Зіркова мама розповіла, що син живе в українській родині і вивчає там рідну мову. Також вона має можливість спілкуватися з сином через інтернет і за можливості приїжджає до нього сама.

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль з сином Веніаміном

Такий крок співачки не зрозуміли багато прихильників, родичів та друзів. Вони вирішили, що таким чином співачка вирішила спровадити сина подалі і займатися виключно кар’єрою.

Проте у співачки з цього приводу зовсім інша думка. вона вважає, що освіта за кордоном дасть її сину більше можливостей у майбутньому.

У приватній школі навчаються також діти співачки Камалії. Бізнесмен захур кожного року витрачає на освіту улюблених доньок чималу суму грошей, але за це отримує освіту іноземною мовою і комфортні умови для донечок Анабелли та Мірабелли.

Такі от особливості навчання багатих і знаменитих в Україні.

реклама

Поділіться статтею

Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.
До Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама

Відтепер Олі Мартиновській буде не до сну: до Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама знайомитися з невісткою

Не так давно мережею поширилися чутки про роман між Ольгою Мартиновською та Ектором Хіменесом-Браво. Зіркові колеги ніколи не давали навіть малесенького приводу вважати, що між ними є дещо більше, ніж робочі взаємини. Втім, останні світлини, які опублікував шеф-кухар все змінили.
В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха

В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха: співачка вміло приховує траур чи дійсно щаслива?

Оля Полякова — неймовірна артистка, адже володіє не тільки вокальними даними, але й талантом акторки, гумористки і навіть моделі. Довгонога красуня неодноразово демонструвала свої навички у різноманітних шоу, а відтепер і в житті показала, як вміє ховати справжні почуття від фанатів.

Популярне

Останні новини