МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.

Нарешті стало відомо хто переміг МастерШеф-12. Фінал від 30.12.2023 вийшов неймовірно захоплюючим, адже за перемогу змагалися найсильніші учасники проєкту, в яких була одна головна мета — стати найкращим кухарем проєкту та всієї франшизи. Ольга Рябенко та Валерія Матрохіна — неймовірно талановиті і до того ж дуже цілеспрямовані жінки, які показали всій Україні, на що вони здатні.

Хто переміг МастерШеф-12

Насправді до фіналу мало потрапити три учасники, однак Роман та Вікторія не впоралися зі своїми завданнями, коли почали конкурувати. Хоча обидва отримали блискучий шанс показати себе суддям, жоден не впорався. В результаті Ектор, Ольга та Володимир прийняли рішення не грати на користь учасників та заявили, що не стануть приймати такі результати, а отже в Суперфінал потрапило лише двоє.

Зокрема обидвом неабияк дісталося емоційно, так як судді розкритикували кухарів за те, що вони відібрали в інших учасників можливість поборотися за перемогу, але самі її не використали.

Віці та Роману довелося зіткнутися у протистоянні у фіналі, легкою ця боротьба не була, адже судді придумали завдання із зірочкою. У фіналі кулінарного проєкту вони мали практично неможливе для виконання завдання – перевершити своїх попередників! Фіналістам запропонували на вибір повторити один із п’яти сетів переможців попередніх сезонів. Але цього разу учасники могли не просто повторити оригінал, а й покращити його на власний смак.

А у суперфіналі МастерШеф найсильніші учасники готували сет із трьох страв, об’єднаних однією концепцією.

Змагання як завжди було дуже непростим та насиченим на емоції. Втім, переможниця все ж таки була встановлена. Нею стала Валерія Матрохіна.

Дівчина отримала шанс заявити про себе на увесь світ, навчатися у крутій кулінарні школі, а також отримати гроші на подальший розвиток. Однак, як саме склалося життя учасниці після перемоги поки що невідомо.

Схожі статті