Ксенія Мішина проговорилась, розповідаючи про шоу «Холостячка»: хто переміг

Вже зовсім скоро глядачі популярного телешоу "Холостячка" дізнаються, хто ж став переможцем проекту і кому вдалося завоювати серце неперевершеної Ксенії Мішиної.

За її прихильність прийшли боротись 16 холостяків, однак після першої вечірки Ксенія відібрала лише 12 претендентів. Невдовзі фінал і фанатам вже кортить дізнатись, хто ж стане тим самим чоловіком, який зробить Ксенію по справжньому щасливою.

Ксения Мішина на проекті “Холостячка”

Нагадаємо, що довгий шлях у боротьбі за серце найголовнішої холостячки країни пройшли лише троє чоловіків. Це фіналісти Олексій Тригубенко, Андрій Рибак та Олександр Еллерт. До кожного з них Ксенія проявляє особливі почуття. Важко зрозуміти, хто з них знаходиться у фаворитах. Однак нещодавно актриса давала інтерв’ю YouTube-проекту “Ходят Слухи”, де на думку глядачів проговорилась про майбутнього обранця.

Ведуча програми разом із психологом вирішили скласти тест для холостячки, оскільки помітили особливу поведінку поряд з чоловіками.

Тест в інтерв’ю

Одне із питань в тесті звучало так:

Якщо в романтичну місячну теплу ніч ви опинилися на самоті, що перш за все спадає вам на думку?

Варіанти відповідей були такими:

  • Шкода, що поряд немає моєї другої половинки;
  • В моєму житті поки що немає близької по духу людини;
  • Як добре, що ніхто не лізе з дурницями і не заважає мені насолоджуватись самотністю в цю прекрасну ніч.

Ксенія обрала другий варіант — “В моєму житті поки що немає близької по духу людини”, чим спантеличила багатьох глядачів. Свої здогадки вона написали в коментарях під відео. Шанувальники припустили, що вона або нікого не вибере, або не залишиться надовго з тим, кого обрала.

Коментарі прихильників під інтерв’ю

Однак інші допитливі фанати популярного телешоу звернули увагу на те, з яким захватом Ксенія розповідає про одного з учасників проекту, а саме — Олександра Еллерта.

“Коли я перебувала поруч з ним, то забувала про те, що навколо щось відбувається”, – говорить Ксенія.

Припущення прихильників про переможця

А дехто помітив на Ксенії кросівки, які подарував її Олексій Тригубенко на їх останньому побачені, влаштувавши шопінг по магазинам. Це дало підстави думати, що переможцем став саме він.

Коментарі глядачів

Однак як там не було, тримаємо кулачки і сподіваємось, що переможе гідний серця Ксенії Мішиної.

Схожі статті