Помер Валентин Гафт – зірка фільму “Здоровенькі були, я ваша тьотя”

Російський і радянський актор Валентин Гафт помер у віці 85 років.

Цю трагічну новину повідомила його третя дружина Ольга Остроумова.

Народився майбутній відомий актор театру і кіно Валентин Гафт 2 вересня 1935 року у єврейській родині в Україні, у Чернігівській області.

З дитинства майбутня зірка цікавився акторською діяльністю і у шкільні роки активно брав участь у шкільних постановках. Батьки не хотіли для сина акторської професі, але він вчинив наперекір їм. Про свій вибір Валентин Гафт жодної хвилини не пошкодував.

Згодом він таємно від батьків подав документи до Щукінського училища і до Школи-студії МХАТ. При цьому він нікому не зізнався у цьому і у тому, що любить бути на сцені

За два дні до іспитів у майбутнього відомого актора сталася доленосна зустріч з Сергієм Столяровим, який прослухав молодого актора і допоміг порадами. Завдяки їм Влентин Гафт вступив до Школи-студії МХАТ з першої спроби.

Валентин Гафт почав зніматися у кіно, навчаючись на останніх курсаз Школи-студії. його першою роботою у кіно став фільм “Вбивство на вулиці Данте”. Це сталося у 1956 році.

Активно складалася не лише акторська кар’єра, а й особисте життя Валентина Гафта. Він був одружений кілька разів. Останньою його дружиною стала Ольга Остроумова, яка була з акторм до кінця і змусила його прийняти привослав’я.

Першою дружиною актора стала манекенниця Олена Ізоргіна. Але довго він не протримався і пара розлучилася.

Вдруге Валентин Гафт одружився з балериною Інною Єлісеєвою. У шлюбі в них народилася донька Ольга, проте на початку 1980-х років Валентин та Інна розлучилися. Донька Ольга у вересні 2002 року покінчила життя самогубством.

Валентин Гафт з донькою
Валентин Гафт з донькою

Найзнаковішими ролями у кіно для актора стали Покойового у картині «Здорові були, я ваша тітка», Сидорина у фільмі “Гараж”, Сатанеєва у картині «Чародії» та Воланда у кіноісторії “Майстер і Маргарита” режисера Юрія Карри.

Валентин Гафт у ролі Воланда
Валентин Гафт у ролі Воланда

А от у серіалі “Майстер і Маргарита”, який вийшов у 2005 році валентин Гафт зіграв відразу дві ролі: Йосифа каїфу та Людину у френчі на балу у князя темряви Воланда.

Окрім ролей у кіно, Валентин Гафт писав поезію.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини