Настя Каменських кардинально змінила імідж та зробила афро: не впізнає навіть Потап

Все-таки Настя може перетворюватися і в кожному випадку дивує своїх шанувальників і задає модний стиль.

Настя Каменських вміє дивувати своїми новими образами, які вона регулярно виставляє в соціальній мережі. Деякі фотографії вона сама викладає на своїй сторінці в Інстаграм. Іноді це робить Потап. Він вміє підкреслити всі чесноти Насті.

Настя Каменських завжди приваблювала своїх шанувальників і радувала новими фотографіями. Ці фото були різні і як правило Настя поставала на них чарівна і спортивно підтягнута. Хоча деякі шанувальники констатували, що їй не потрібно вже худнути, вона їм більше подобалася, коли була при тілі.

Однак зараз мода на здоровий спосіб життя і напевно так і потрібно тримати себе в формі та завжди бути стрункою і підтягнутою. Потап також зайнявся своїм тілом і потихеньку худне і намагається відповідати виду Насті. Правильне харчування – дієта і режим дня творять чудеса. Перед нами постають зовсім інші образи. Настя Каменських перепробувала безліч варіантів і стилів зачісок. І на подив вони їй все підійшли. З будь-якою зачіскою вона викликала захоплення у своїх шанувальників. Вони радісно обговорювали кожну нову фотографію, яка потрапляла в соціальні мережі.

Однак Настя Каменських недавно здивувала шанувальників і просто людей які цікавляться нею, своїм новим іміджем.
Шанувальники констатували, що Настя Каменських може здивувати не тільки своїми новими хітами, але стильним іміджем.
Після того як вона опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм нові фотографії, шанувальники не відразу впізнали її.

Настя Каменських застосувала африканський стиль до своєї зачісці. У Насті раніше були гарні довгі каштанові волосся. Зараз під афро-стиль вона їх перетворила на короткі кучерики.
Фігура залишилася така ж підтягнута і струнка. На фотографії Настя постала в нюдовом топі, білому бра і спортивних штанях забарвлення мілітарі.

Напевно це все-таки не перука. Просто стилісти Насті завили їй таким чином волосся. Це незвично і по-новому!

Тепер шанувальники в соціальних мережах пишуть пости та обговорюють новий стиль Насті Каменських. Деякі не відразу впізнали її та потім коли зрозуміли, що це Настя Каменських, були приємно здивовані. Все-таки Настя може перетворюватися і в кожному випадку дивує своїх шанувальників і задає модний стиль.

реклама

Поділіться статтею

 У родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть

“Терміново потрібні гроші”: у родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть — донька зірки у відчаї

Донька російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже декілька років бореться з раком мозку, поскаржилася на проблеми, які нещодавно сталися в її родині. Виявляється, гроші збирали не на лікування знаменитості. А прохання допомогти створили аферисти.
Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?

Популярне

Останні новини