Мама, співачка, господиня: як Слава Камінська встигає самостійно виховувати дітей після розлучення з Едгаром

Слава Камінська поділилася як виховує дітей та розповіла, що її найбільше турбує у відносинах з ними.

У співачки Слави Камінської двоє дітей: 6-річний Леонард та 5-річна Лаура.

Сама виконавиця розповідає, що не вважає себе хорошою мамою, адже часто залишає дітей та їде у відрядження. Також співачка розуміє. що не можна компенсовувати любов до дітей подарунками, але все одно не може від цього втриматися.

Проте для цього є й інше пояснення. Слава Камінська намагається дати дітям все те, чого в дитинстві сама не мала. Артистка пригадує, що у неї була лише одна іграшка і одна зимова куртка. а от у її доньки гардероб більший, ніж у самої співачки.

Солістка “НеАнгелів” зізнається, що діти її слухаються менше, ніж її чоловіка Едгара. Жінка не вважає себе суворою мамою. але може і підняти руку на дітей. Проте робить вона це у крайніх випадках. коли ситуація виходить з-під контролю.

Слава Камінська з дітьми
Слава Камінська з дітьми

Слава Камінська зауважує, що впоратися з дітьми і насиченим гастрольним графіком їй допомагає колишній чоловік, няня та колишня свекруха. разом з тим жінка не дуже сприймає присутність батьків у себе вдома, адже прекрасно знає, що батьки вчитимуть її життю. Вона вважає, що у відносинах мають бути лише двоє, а будь-яка третя сторона завжди заважатиме.

Як би Слава Камінська не любила своїх дітей, не проводила з ними час і не купувала подарунки, вона постійно відчуває перед дітьми провину, що часто буває відсутньою у їхньому житті. при цьому самі діти дуже люблять свою зіркову маму, хоча часто не слухаються і змушують її понервувати через їхню поведінку.

Найбільше солістку “НеАнгелів” турбувало, що діти б’ються між собою. Хоча, як з’ясувалося, це норма для тих сімей, де діти приблизно одного віку.

Слава Камінська зізнається, що, незважаючи на розлучення, їй подобається, коли діти проводять час з батьком. Іноді Едгар дозволяє дітям набагато більше, ніж зіркова мама. але при цьому саме він є беззаперечним авторитетом для дітей.

Нагадаємо, Слава та Едгар Камінські розлучилися минулого року, але при цьому зберегли чудові відносини.

Вони навіть разом відсвяткували день народження Лаури, чим викликали резонанс у мережі. Зірка пояснила, що якими б не були стосунки у батьків, діти завжди любитимуть батька і прагнутимуть спілкування.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини