Дорофеєва приголомшила образом на шоу “Голос країни”: “Молода Тіна Кароль”

Надя Дорофєєва не боїться експериментувати і щораз доказує це своїм прихильникам. Що показала на цей раз?

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва поділилась новою світлиною на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram. Приголомшливий образ співачки у суддівському кріслі шоу “Голос країни” не залишив нікого байдужим.

Надя Дорофеєва на шоу Голос країни Приголомшлива Надя Дорофєєва у суддівському кріслі Кумедне фото зіркових тренерів Наді Дорофеєвої і Монатіка

Новий колір волосся і стрижка нагадали підписникам Тіну Кароль декілька років тому. Про це вони написали у коментарях.

Коментарі підписників Наді Дорофеєвої

У підписі до світлини зірка додала, що цей рік став для неї справжнім перезавантаженням. Співачка змінила своє життя і зарядилась неймовірною енергією, якою ділиться зі своїми відданими фанатами та глядачами. А зараз буде рада поділитись нею з новими голосами і талантами на популярному шоу “Голос країни”. При цьому співачка додала, що дуже рада розділити пошук нових суперзірок зі своїми колегами Монатіком, Тіною Кароль, Олегом Винником, який, до речі, вперше спробує себе в судді.

Зіркові судді популярного шоу Голос країни

До слова, телевізійне співаче шоу, яке так полюбили глядачі, почало виходити на телеекрани ще в з 2011 року. Однак цей рік вніс корективи і в популярне шоу. Відтепер глядачі не побачать звичної для себе сцени. Замість цього за лаштунками з’явиться робот. Він буде подавати усім учасникам шоу мікрофон, вимірювати температуру та дезінфікувати руки. При цьому рідні та близькі люди не зможуть прийти на знімальний майданчик, щоб підтримати дорогих людей, через карантинні обмеження. Але вони можуть бути присутніми на примому звязку і спілкуватись з учасниками після виступу.

Єдине, що залишилось незмінним, це телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов. Вони традиційно вестимуть і цей сезон.

Юрій Горбунов і Катя Осадча

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.