Джамала поділилась зворушливим знімком з найменшим сином: копія зіркової матусі

Нещодавно Джамала відправилась у відпустку разом зі своєю родиною. При цьому не забувала показувати своїм прихильникам, як проходить відпочинок.

Популярна співачка Джамала активно користується своєю сторінкою в соціальній мережі Instagram. Тому її прихильники з перших вуст дізнаються про всі подробиці зіркового життя. Відтак ще наприкінці листопада 37-річна зірка разом зі своєю родиною вирушила у відпустку. Свій відпочинок сім’я вирішали провести у Єгипеті в курортному містечку Марса-Алам на узбережжі Червоного моря. Вони досить активно проводили час, катаючись на квадроциклах, займались дайвінгом і плавали поряд з величезною черепахою. Знаменитість публікує багато яскравих фото з відпочинку, чим зачаровує мережу. Одна із останніх — це фото з наймолодшим сином.

Джамала показала зворушливе фото з сином
Джамала показала зворушливе фото з сином

Фоловери у захваті від зіркової матусі та маленького Селім-Гірая. Щаслива матуся разом з сином із захопленням щось роздивляються у воді.

Коментарі прихильників під публікацією Джамали
Коментарі прихильників під публікацією Джамали

Попередньо співачка показала світлину зі своїм страшим сином Емір-Рахманом, яка також сподобалась підписникам не менше, ніж інші. Багато відмітили, що син схожий на свою зіркову матусу.

Джамала зі своїм старшим сином
Джамала зі своїм старшим сином

Особисте життя Джамали

Співачка вийшла заміж 2017 року 26 квітня. Своє щастя вона знайшла з економістом Бекіром Сулеймановим, з яким вона підтримувала стосунки ще з 2014 року. Варто зазначити, що чоловік Джамали на 8 років молодше неї, однак це не завадило їм знайти спільну мову і створити міцну сім’ю. До того ж, саме Сулейманов переконав співачку взяти участь в “Євробаченні”. За її словами, чоловік намалював для неї схему, де розповів про плюси і мінуси участі в конкурсі.

Весілля пари відбулося в Києві за всіма татарськими традиціями. А 27 березня 2018 року співачка вперше стала мамою і народила сина Емір-Рахмана Сеїт-Бекіра.

Джамала з сім'єю
Джамала з сім’єю

19 червня 2020 року у зірковій родині знову відбулось поповнення. Джамала народила другу дитину. Сина назвали Селім-Гірай Сеїт-Бекір Огли.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини