Раптом я забула багато чого: Надія Матвєєва постраждала від ожеледиці й скаржиться на проблеми з пам’яттю

Своїм дописом Надія Матвєєва перелякала геть усіх підписників. Ведуча забила голову і через це почалися проблеми з пам'яттю.

Надія Матвєєва популярна телеведуча, яка з 2012 року допомагала порадами всій Україні, поскаржилася на проблеми, що виникли з пам’яттю. Причиною стала страшна ожеледиця.

Телеведуча опублікувала в Інстаграмі фото і розповіла, як під час прогулянки з собакою не втримала рівновагу і в падінні не встигла згрупуватися. На жаль, Надія забила спину, а найстрашніше – голову. Після такої пригоди жінка хотіла написати колезі по цеху, ведучій Юлії Бортник, але не могла згадати прізвище і ймовірно знайти її у контактах.

Ведуча занепокоїлася, що після удару відчула сильний головний біль, який міг стати сигналом струсу мозку.

Нікого не було поруч, аби допомогти Надії, проте жінка це не засмутило, а навпаки порадувало, що ніхто не бачив, як вона не втрималася на льоду.
Тим не менш, наступною публікацію Матвєєва заспокоїла всіх, адже вона розповіла, як поїхала на роботу і яке задоволення отримала від спілкування зі знімальною групою.

Надія у звичному амплуа

Надія Матвєєва завжди зберігала достатньо позитивний образ на публіці. Ведуча, що має величезний досвід роботи у ЗМІ справжньою улюбленицею українського глядача стала, очоливши проект «Все буде добре». Шість з половиною років жінка збирала найкорисніші лайфхаки, психологічні поради та просто по-доброму слухала історії гостей студії та намагалася допомогти порадою.

Особисте життя та скандали

Надія Матвєєва двічі була у шлюбі. Перший раз вона одягла на пальця каблучку, коли ще була студенткою і навчалася у Москві. І хоча жінка народила своєму обранцю сина і була впевнена, що це кохання буде на все життя, стосунки не склалися.

Надія виховує дорослого сина

Чоловік надавав перевагу друзям, аніж коханій жінці.

Вдруге Надія стала нареченою, коли вже працювала у медіа. За словами жінки їй трапився дуже хороший і порядний чоловік. Проте, і ці стосунки стали недовгими. Перепоною коханню став переїзд ведучої до української столиці.

Чи вільне її серце зараз – знає про це тільки сама Надія Матвєєва. Інколи на світських заходах вона з’являється разом із дорослим сином, але частіше за все – сама.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини