Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розповіла про серйозне ДТП: всі подробиці

Відповіді на питання підписників можуть відкрити постать зірки з нового боку. Не завжди, що питання, що відповіді можуть бути позитивними.

Анна Заворотнюк попри хворобу матері активно веде свою сторінку в Інстаграмі. Здається, дівчині вистачає енергії та на фотографування, і на мотивацію підписників, і на відповіді фанатів.

Дівчина стала популярною завдяки своєму акторському таланту і знімання у підлітковому серіалі. Проте, зараз веде свій блог та сконцентрувала діяльність на модельній кар’єрі. А ще Анна любить поспілкуватися зі своїми підписниками та не соромиться відповідати навіть на провокаційні питання.

Так, з чергової сесії популярної блогерської гри “Питання-відповідь”, підписники дізналися про те, що Анна потрапила у ДТП.

Анна поділилася моторошною новиною

Дівчина раніше хизувалася світлинами на квадроциклах. Проте, деталей дорожньої пригоди не розповідає.

А ще, як виявилося, дівчина дуже серйозно ставиться до стосунків та вибору партнера.

Підписники відверто запитали, чи зустрічалася Анна з двома хлопцями одночасно. На це дівчина відповіла однозначно негативно. Не було у неї також і досвіду пошуку партнера на побаченнях “в сліпу”.

Як насправді складаються особисті стосунки Анни з хлопцями?

Відомо, що дівчина не любить показово розповідати, а ні про проблеми (в цьому ми переконалися, після того, як стали відомі подробиці хвороби Анастасії Заворотнюк), а ні про позитивні щасливі моменти кохання. Тим не менш, фоловери помітили, що букетами квітів від прихильників Анна все ж таки похизуватися любить.

Одним з обранців молодої акторки був реп-виконавець Єгор Крід. Проте пара зустрічалася недовго. Артист після розриву розповів, що хотів серйозних стосунків, а дівчина виявилася зовсім юною для них.

А ось 2017 рік сколихнув мережу, адже з’явилися чутки про таємно укладений шлюб Анни. Приводом для пліток стала фотографія дівчини з обручкою на пальці. Тим не менш, цей факт не підтвердився. Більше того, Анастасія Заворотнюк стала на захист доньки та розвіяла міф.

Проте помітно, що дівчина любить провокувати. Не так давно Анна виклала світлину у білій, наче весільній дизайнерській сукні, і попросила підписників визначитися, яке ж фото найгарніше.

 

 

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини