Володимир та Христина Остапчуки показали зворушливі кадри з підготовки до першого сімейного свята

Новоспечена сімейна пара шоумена Володимира та нотаріуса Христини Остапчуків теж готується до першого сімейного нового року.

Пара показала як вони проводять вечір і прикрашають ялинку. сама зелена красуня не дуже висока і, на радість деяким прихильникам, штучна. Вони зауважили, що раді штучній красуні, адже живуть біля лісу і кожного разу перед Новим роком бачать як обрізають верхівки ялинок на продаж.

За новорічними клопотами Володимир та Христина не забувають про веселощі та ніжність одне до одного, що теж не залишилося непоміченим прихильниками зіркової пари.

https://www.instagram.com/p/CI1SapAhYt8/

Більшість підписників подружжя шоумена та нотаріуса зазначають, що вони дуже гарна пара і в них так само гарна перша сімейна ялинка.

До речі, Володимир та Христина прикрасили дерево білими та золотисто-білими кульками. різними фігурками, зіркою і гірляндою з ліхтариками. Так на їхній ялинці опинилися сніжинки, коробочки, ейфелеві вежі. олені та інші атрибути свят та нагадування про знакові моменти їхніх стосунків.

Виглядала зіркова ялинка ніжно і дуже тепло. Так само, які стосунки у зіркового подружжя. щоправда декому все ж не давало спокою чи буде ялинка у дітей шоумена Емілії та Евана.

Щоправда і знайшлися ті. кому дуже вже треба пожартувати при кожній нагоді. Вони поцікавилися чому подружжя ходить вдома у джинсах і чи це взагалі зручно. На що Володимир Остапчук пожартував у відповідь, зазначивши, що вони з Христиною занадто худі для спортивних костюмів.

Прихильники пари також відмітили і пісню. під яку подружжя зробило ролик, зауваживши, що теж її дуже люблять. А також трохи помріяли аби прикрашання ялинки насправді займало так мало часу.

Зауважимо, що весілля Володимира остапчука та Христини горняк стало однією з найобговорюваніших подій українського шоу-бізнесу і спровокувало багато розмов. одні підтримували пару і бажали їм щастя і просто тихо раділи за них. А от більшості не давало спокою щастя та нова родина шоумена. Вони вважали. що це нечесно по відношенню до колишньої дружини та дітей і постійно пророкували їм швидкий розрив.

Щасливі Володимир і Христина Остапчуки
Щасливі Володимир і Христина Остапчуки

Проте Володимир та Христина не зважають на хейтерів і продовжують насолоджуватися сімейним щастям. А дізнавшись скільки всього нотаріус вислухала від хейтерів та прихильників його колишньої дружини, Володимир остапчук був вражений наскільки у нього терпляча дружина і як вона взагалі витримала такий потік негативу на свою адресу.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини