Регіна Тодоренко посеред аеропорту всілася на підлогу та почала медитувати: тікає від проблем

Регіна Тодоренко помедитувала в аеропорту і підготувалася до нових звершень.

Відома телемандрівниця і дружина російського співака Влада Топалова Регіна Тодоренко розповіла як їй вдається постійно перебувати у гарному настрої та спокійно реагувати на різні ситуації.

Справа в тому, що зірка “Орел и Решка” часто медитує. Для неї це стало своєрідним порятунком і від втоми, яку ведуча постійно відчувала після народження сина Михайла.

У одному зі своїх дописів зіркова мама зізналася, що незадовго після народження сина вийшла на роботу і з того часу вона задіяна у багатьох проектах. Деякі були її авторськими, а в деяких – була задіяна.

Тож Регіна Тодоренко відверто зізналася, що часто буває втомленою. виснаженою. засмученою і просто переживає всі емоції та стани, притаманні звичайним людям. При цьому зірка зізналася, що бути у тонусі і добре почуватися їй допомагає медитація.

При чому вона вже настільки давно практикує таку методику, що може почати медитувати у будь-якому місці, навіть посеред терміналу в аеропорті. До речі, у вільний від роботи час співачка і мандрівниця частіше обирає спортивний стиль або зручні джинси у комбінації з різними светрами. футболками.

Саме у такому зручному спортивному костюмі Регіна Тодоренко і сіла помедитувати в аеропорті перед вильотом.

Проте не всі прихильники підтримали такий варіант відпочинку, аргументувавши це тим, що їм важко всидіти на одному місці довгий час. Та й ті прихильники зірки, які пробували, говорили, що не виходило повністю розслабитися.

Ті з прихильників телеведучої, хто давно практикує медитацію стверджують, що не обов’язково сидіти в позі, можна медитувати навіть лежачи, кому як зручніше.

А от більшості навпаки здалося, що це чудова ідея. особливо коли є діти і купа домашніх справ, які ніколи не закінчуються.

Поспілкувалися прихильники Регіни тодоренко не лише про відпочинок та медитацію, а й про нові випуски “Орла і Решки”, яких вони з нетерпінням чекають. Але, схоже, через ситуацію з вірусом, випуски поставили на паузу. Або ще нек встигли відзняти нові, адже якийсь час ведуча брала участь у льодовому танцювальному шоу “Льодовиковий період”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини