Олена Шоптенко розкрила секрети, які зводять з розуму чоловіків: сам Олег Винник не зміг встояти

Олена Шоптенко заінтригувала новим знімком і ледь не нарвалася на привітання. Вся справа у одній маленькій деталі.

Відома українська хореограф і танцівниця Олена Шоптенко часто вражає прихильників неймовірними кадрами.

Зірка танцювального проекту “Танці з зірками” на своїй сторінці у мережі зізналася, що ніколи не любила яскраві кольори у макіяжі, а тим паче не любить насичений макіяж і темні відтінки.

Танцівниця зауважила, що надає перевагу природному мейку через те, що його легко змивати. Таку любов прихильники хореографа помітили ще під час її виступів на “Танцях з зірками”.

Проте Олена Шоптенко дозволяє собі урізноманітнювати образи за допомогою звичайних стрілок, які, як виявляється, їй дуже личать. А от її прихильникам більше подобаються образи без стрілок, адже виглядають вони ніжнішими.

До слова. хореограф дозволяє собі нафарбуватися лише коли йде на роботу або на фотосесію. Але її маленький син все одно найбільше любить маму без макіяжу, про що постійно заявляє, коли зірка повертається додому.

Крім того, Олені Шоптенко є ще чим підкорювати чоловічі серця, а саме стрункі ноги танцівниці та її чарівна усмішка.

На фото, яким танцівниця поділилася у мережі, вона тримає туш для вій. От тільки прихильники хореографа спершу побачили тест на вагітність і вже хотіли вітати улюблену зірку. А дехто навіть подумав, що це тест на коронавірус.

І, лише придивившись, зрозуміли, що то всього-навсього туш. Про це вони і написали у дописі зіркової красуні.

Незважаючи на те, що Олена Шоптенко вже кілька років одружена з іншим і пара виховує їхнього спільного сина, танцівниця все ще обвінчана зі своїм першим чоловіком Дмитром Дікусаром.

Але про це мало відомо, адже сама танцівниця про такі подробиці рідко розповідає. та й згадувати минуле не дуже любить.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини