Таїсія Повалій розповіла, скільки витрачає щомісяця: живе скромно та економно

Відома співачка Таїсія Повалій розповіла, що останнім часом значно переглянула свій бюджет і стала набагато економнішою, ніж звикла бути. Артистка ніколи не жалкувала коштів на себе та близьких, однак зміни у світовій економіці та ситуація з карантином вплинула й на неї.

Останні місяці Повалій практично не давала концертів та не отримувала замовлень на виступи та корпоративи, це суттєво вплинуло на її доходи, тож довелося вчитися формувати свій новий бюджет.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Артистка відзначила, що поки що не відчуває реальної кризи, серйозних фінансових труднощів у неї все-таки немає. Однак гроші останнім часом вона витрачає “з розумом”. Таїсія відмовляє собі у новому одязі та різних витребеньках і купує лише найнеобхідніше.

“У мене є певна подушка, до якої я зараз і “звертаюся”. Звісно, ми, наприклад, оплачуємо комунальні послуги — газ, воду та світло. І так по мінімуму. В місяць ми вкладаємося у 50 тисяч рублів”, — відзначила артистка.

Відмітимо, що в українських гривнях 50 тисяч рублів складають приблизно 19 тисяч.

Таїсія Повалій з чоловіком Ігорем Ліхутою
Таїсія Повалій з чоловіком Ігорем Ліхутою

Співачка також додала, що вона — уродженка села. Народилася вона у Шамраївці, що на Київщині. Тож ще з дитинства знає, що таке жити не на “широку ногу”. До того ж Повалій зізналася, що у цей непростий момент їй допомагають родичі.

Її близькі й досі живуть у Шамраївці, де займаються домашнім господарством. За словами співачки, щороку рідня надсилає їй цілий грузовик зі смаколиками та гостинцями домашнього виробництва — картоплю, моркву, цибулю, буряк і навіть цукор.

Усі ці запаси допомагають Таїсії Повалій значно економити свій щомісячний бюджет.

Популярне зараз

Схожі новини