Іменинниця Олена Шоптенко поділилася враженнями про рік, що йде: Олега Винника і словом не згадала

Олена Шоптенко поділилася думками щодо минулого року та нового етапу свого життя.

Танцівниця і хореограф Олена Шоптенко підбила підсумки минулого року. Зірка “Танців з зірками” зауважила, що це ті підсумки, які вона може зробити для себе у свій день народження.

Цей рік був складним і сповненим випробувань для всіх і олена Шоптенко не стала винятком. Вона зауважила, що цей рік допоміг їй переосмислити багато рнечей і дав розуміння того, що для неї є дійсно важливим у професійному плані.

Перехворівши під час участі у танцювальному проекті на коронавірус танцівниця зрештою озвучила рішення, яке довгий час виношувала у собі. Вона вирішила назавжди розпрощатися з танцювальним шоу як учасник і готова повернутися в нього як постановник або як член журі.

При цьому вона зрозуміла наскільки важливою є для неї родина і весь вільний від роботи час присвячувала своєму маленькому чоловікові. Під час цього вона дізналася про свого сина багато чого нового. Наприклад те, що йому звичніше бачити маму без косметики.

Також Олена Шоптенко, продовжуючи викладати, зрозуміла наскільки технології можуть допомогти і, одночасно. завадити навчанню. А ще, отримавши новий досвід, зробила першу онлайн постановку зі своїми студентами.

Танцівниця поділилася з прихильниками традицією, яка в неї існує вже не один рік. У свій день народження артистка записує основну тезу, яку їй приніс попередній рік. Цього року вона стосувалася змін. І в першу чергу ці зміни мають початися тз кожної конкретної людини.

У дописі Олена Шоптенко зауважила, що наше бачення зовнішнього світу дуже залежить від нашої внутрішньої наповненості.

Вона отримала багато привітань від прихильників та колег по цеху і зауважила, що впевнена, що наступний рік її життя буде набагато кращим за попередній. До того ж хореограф дуже сподівається на те. що наступного року ніяких катаклізмів не буде і всі почнуть повертатися до звичного життя оновлені і з новими планами та цілями.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.