Таїсія Повалій вперше показала себе без зачіски та у домашній сукенці: чому зірка втратила свій шарм

Таїсія Повалій вже давно не збирає стадіони. Зірка веде скромний спосіб життя і нещодавно поділилася інформацією, що їй доводиться жити приблизно на 700 доларів у місяць. Виною тому – пандемія та її особисті проблеми зі здоров’ям.

Співачка зізнається, що все звикла до такого життя.

Проте, нещодавно, увага фанатів знов прикута до її сторінки: Таїсія, яка звикла на публіці виглядати, як королева показала себе на фото з простою домашньою зачіскою та у простій сукенці. Жінка не стала робити зачіску, проте не полінувалася для фото нафарбуватися.

Повалій розповіла, що у неї зараз повним ходом іде підготовка до свята Нового року і вона готується навіть побалувати близьких своєю фірмовою випічкою.

Нещодавно, зірка поскаржилася, що пандемія забрала у неї все: концерти, корпоративи та популярність. Щобільше, у неї досі триває курс реабілітації. Річ у тім, що рік тому співачка зломала ногу. Звісно, через стан свого здоров’я вона не могла повноцінно працювати. Навіть зараз доводиться проходити курс реабілітації.

Довелося переглянути свої витрати та вчитися заново формувати бюджет в умовах безробіття. За словами жінки, їй вже доводилося переживати подібний досвід, коли потрібно в усьому собі відмовляти: дитинство майбутньої зірки пройшло у селі, де батьки не так багато заробляли.

Таїсія зазначає, що дуже їй допомагають родичі. Близькі буквально завозять машину продуктів для співачки. Це суттєво допомагає знизити витрати. А ось, комунальні послуги, Повалій оплачує самостійно.

Проблемі зі здоров’ям спіткали також і чоловіка колишньої діви української естради. На початку року Ігор Ліхута  розповідав, що йому довелося пройти курс антибіотиків і навіть зробити томографію. Продюсер зазначив, що нічого серйозного хоч і не трапилося, проте, час на відновлення та матеріальні ресурси все ж таки були залучені.

Ігор дуже вдячний Таїсії, якій довелося його у цей нелегкий період доглядати та купувати ліки.

Схожі новини