Середа, 21 Квітня, 2021

Ольга Фреймут після поразки в “Танцях з зірками” боялася того, що люди скажуть: програвати вміє не кожен

Головна інспекторка країни Ольга Фреймут вкотре вирішила прочитати лекцію українцям.

Цього разу екс-учасниця проекту “Танці з зірками” вирішила поговорити про мистецтво програшу, адже, на її думку, гідно програвати теж треба вміти. З цим твердженням погодилися і прихильники головного ревізора країни.

Вони зауважили, що часто щось кидалои після першої невдачі або їм постійно розповідали, що нічого не вийде і вони навіть не намагалися пробувати.

Ольга Фреймут на Танцях з зірками
Ольга Фреймут на Танцях з зірками

При цьому ольга Фреймут зізналася, що і у її успішній кар’єрі та житті теж траплялися невдачі. Зокрема, вона пригадала невдалий проект “Шоу Оля”. Але, як зазначила ведуча, поганий або невдалий проект ще не робить поганою або невдахою людину.

Для неї головним вмінням після цього стало вміння відокремлювати себе від роботи. До того ж Ольга Фреймут на власному досвіді зрозуміла, що невдачі теж можуть бути стимулом для початку чогось нового.

Звісно, якщо за спиною стоїть людина. яка підтримає в будь-якому випадку, то це можна сприймати так, а от якщо за невдачі ще й критикують, то тут руки точно опустяться.

Цінним уроком став для ведучої і проект “Танці з зірками”, після якого вона почала краще розбиратися в людях. А, може і у собі теж, особливо після того, як більшість глядачів говорили про те, що вона не вміє сприймати критику на свою адресу. Після цього у одному з інтерв’ю. яке ольга Фреймут дала після “Танців з зірками” вона навчилася бути неідеальною, хоча до цього це теж вважала своїм особистим провалом та невдачею.

Також у контексті розмови про програші головна інспекторка країни поділилася і найбільшим страхом галичанок, жити з думкою “а що люди скажуть”. Проте, як зауважили прихильники, цей страх живе у кожному, незалежно від місця проживання чи матеріального становища. Вони вважають, що це те, з чим народжуються діти радянського та пострадянського простору.

Для Ольги Фреймут поради про гідний програш були не просто словами, а тим особистим досвідом, який вона отримала після багатьох невдалих проектів та відносин, зокрема з британцем Нілом Мітчеллом, батьком старшої доньки ведучої Злати.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Настя Каменських повідомила про те, що відпочинок у Мексиці її виснажив: проблеми заможних і знаменитих

Настя Каменських поїхала відпочити, а сама повідомляє про виснаження.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Мурат Налчаджиоглу показав поповнення у своєму елітному автопарку: зрозуміло, чому Ані Лорак пробачила зраду

У мережі ідуть бурхливі дискусії: чи правда, що Ані Лорак знову зустрічається з Муратом. Тим часом подивіться, яким елітним автопарком обзавівся чоловік.
Оля Полякова

Оля Полякова показала розкішні апартаменти, в яких зірка проживає з родиною на період відпочинку в Туречинні

Оля Полякова вже вчетверте у цьому році відпочиває на курорті. І кожен наступний раз все розкішніший.
Ніна Митрофанівна Матвієнко

Ніна Матвієнко відверто розповіла, за що ненавиділа власних батьків: дитинство зірки не було легким

Ніна Матвієнко виросла у багатодітній родині і мала зовсім не екранне дитинство. Усі деталі у статті.
Тіна Кароль

Хто підтримував Тіну Кароль після кончини Євгена Огіра: поп-діва отримала підтримку від неочікуваних персон

Вони мріяли про доньку, але не судилося...Євген Огір згорів від страшної хвороби - онкології.

Популярне

Останні новини