Середа, 21 Квітня, 2021

Оля Полякова показала, як збільшує собі губи: зірка ледве тримається – так болить (ФОТО)

Оля Полякова завжди наголошувала, що її врода - природна. Проте, останній похід до косметолога, що висвітлила зірка ставить це під сумнів.

Відома українська співачка, Оля Полякова, завжди звикла відверто спілкувати з прихильниками. Зірка майже все висвітлює у сторіз, чим і викликає до себе інтерес. Нещодавно співачка приголомшила всіх, опублікувавши у своєму Інстаграмі відео, де вона проходить косметичні процедури та лежить в очікуванні маніпуляцій з губами.

Їй нанесли знеболювальне й Оля каже, що трохи побоюється процедури. Спершу можна вирішити, що співачка прийшла за уколами краси – мінімальним лікарським втручанням, коли у тканину вводиться гіалуронова кислота.

Проте, що Полякова, що її косметолог заперечила наявність уколів. Лікарка пояснила, що це буде процедура, направлена на омолодження шкіри з ефектом збільшення. Оля попросила прихильників не переживати та не спамити повідомленнями зі запитаннями про уколи.

Хоч процедура і була болючою, зірка мужньо все стерпіла і вже за кілька хвилин хизувалася обличчям після комплексного догляду.

Тим не менш, Оля не приховує, що її краса, хоч і довгий час була природною, проте, згодом довелося консультуватися з косметологами на предмет її збереження.

Уколам Оля не надає перевагу

В одному з прямих ефірів в Інстаграмі, який проводила Слава Камінська, прямо запитала, чи не робила пластичних операцій Полякова.

Співачка чесно відповіла, що у її досвіді хірургічного втручання немає, проте, допомогли підкреслити її риси обличчя косметологи за допомогою філерів та ботоксу. Більше того, зірка відверто зізналася, що була все ж таки готова лягти під ніж хірурга. Не подобалась Олі форма її носу. Жінка хотіла навіть звернутися до відомого пластичного хірурга Едгара Камінського (колишній чоловік Слави), проте, її ледь не в останній момент вдалося відмовити від небезпечної операції.

Полякова зазначила, що ніс вдалося змінити й без важких операцій, а за допомогою ботоксу.

Співачка не раз розповідала, що її краса – не тільки досягнення косметологів. Вона веде активний спосіб життя та віддає перевагу правильному харчуванню

Поділіться статтею

Настя Каменських

Настя Каменських повідомила про те, що відпочинок у Мексиці її виснажив: проблеми заможних і знаменитих

Настя Каменських поїхала відпочити, а сама повідомляє про виснаження.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Мурат Налчаджиоглу показав поповнення у своєму елітному автопарку: зрозуміло, чому Ані Лорак пробачила зраду

У мережі ідуть бурхливі дискусії: чи правда, що Ані Лорак знову зустрічається з Муратом. Тим часом подивіться, яким елітним автопарком обзавівся чоловік.
Оля Полякова

Оля Полякова показала розкішні апартаменти, в яких зірка проживає з родиною на період відпочинку в Туречинні

Оля Полякова вже вчетверте у цьому році відпочиває на курорті. І кожен наступний раз все розкішніший.
Ніна Митрофанівна Матвієнко

Ніна Матвієнко відверто розповіла, за що ненавиділа власних батьків: дитинство зірки не було легким

Ніна Матвієнко виросла у багатодітній родині і мала зовсім не екранне дитинство. Усі деталі у статті.
Тіна Кароль

Хто підтримував Тіну Кароль після кончини Євгена Огіра: поп-діва отримала підтримку від неочікуваних персон

Вони мріяли про доньку, але не судилося...Євген Огір згорів від страшної хвороби - онкології.

Популярне

Останні новини