Леся Нікітюк похизувалась туфлями за шалені гроші і розповіла, як має виглядати новорічне взуття

Леся Нікітюк ділиться зі своїми прихильниками усім, що знає сама. При цьому вона має багатомільйонну армію шанувальників у соціальній мережі Instagram, яка із захватом чекає нові подробиці з її зіркового і повсякденного життя. Відтак нещодавно телеведуча опублікувала світлину та коротке відео, де зображені стильні туфлі чорного кольору на ногах у телеведучої.

Леся Нікітюк опублікувала нову світлину у своїй соціальній мережі
Леся Нікітюк опублікувала нову світлину у своїй соціальній мережі
Туфлі від бренду Kachorovska у Лесі Нікітюк
Туфлі від бренду Kachorovska у Лесі Нікітюк

У підписі до публікації Леся розповідає, що новорічні туфлі мають виглядати і сяяти на декілька тисяч євро, а коштувати 4 900 грн.

При цьому зазначимо, що невдовці публікація була видалено зі сторінки телеведучої.

До того ж, Леся відмітила бренд Kachorovska, з яким Тіна Кароль випустила свою колекцію взуття і сумок. Над ним співачка працювала цілий рік і лише нещодавно анонсувала своє творіння.

Зірка зазначила, що цей день став особливим для неї, адже це її перша колекція, створена спільно з українським брендом. До того ж, співачка додала, що вклала у своє творіння всі знання і досвід, щоб в результаті отримати зручне взуття і неймовірно красиве взуття.

Головний месендж, яку несе ця колекція, звучить так:

“Всередині вас є любов до себе і всередині вас є щастя. Не чекайте ідеального моменту, створіть собі свято прямо зараз.”

Популярне зараз

Схожі новини