Ірина Білик вразила старим знімком без пластики: перекроїла себе до невпізнаваності

У передчутті свят, Ірина Білик вирішила поділитися не просто спогадами за рік, що минає, а спогадами про те, з чого починався її шлях на сцені. Зокрема, артистка показала якою вона була на початку своєї популярності.

Цього разу вона поділилася старою світлиною, яку підписала доволі зворушливо: “Пам’ятаєш, як все починалось”.

Звісно, прихильники артистки зауважили, що пригадують конкурс на найкращу назву гурту. І тоді перемогла назва “Цей дощ надовго”. Шанувальники зізналися, що дуже люблять творчість артистки, а її ранні пісні знають напам’ять.

Ірина Білик до і після пластики
Ірина Білик до і після пластики

Дехто пригадав, що єдину касету з піснями виконавиці заслоуховували тоді до дірок, а під її хіт “Я не успела тебе сказать” танцювали на власному весіллі.

На знімку, яким співачка поділилася у мережі, вона постала на початку своєї кар’єри, коли один за одним виходили її найбільші хіти. Тоді артистка була рудою кучерявою дівчиною, якою захоплювалися мільйони.

А ще прихильникам запам’ятався її салатовий костюм, який вдало гармоніював з її не менш яскравим волоссям. Схоже, що вже тоді Ірина Білик не могла обійтися без епатажу, який став її візитною карткою.

Взагалі з тим періодом у шанувальників співачки багато яскравих спогадів, які стали частиною їхнього життя.

Шанувальники Ірини Білик були також вражені тим, наскільки зірка української естради тут молода і приваблива. А самі прихильники люблять саме таку Ірину Білик.

Крім того, що співачка ділиться знімками часів своєї молодості, вона іноді розповідає і про особисте життя. В цьому плані вона вважає себе забобонною і тому рідко показує своїх близьких у мережі.

Зокрема, вона зізналася, що народила другого сина, скориставшись послугами сурогатної матері. Зірка української естради зізнається, що на такий крок вона пішла вимушено, хоча і мріяла народити самостійно. Але тоді її поставили перед важким вибором.

Популярне зараз

Схожі новини