Діти Алли Пугачової та Максима Галкіна отримали свій перший дорослий транспорт: шумахери ростуть

Останнім часом Максим Галкін часто ділиться успіхами дітей та їхнім спільним проведенням часу.

Діти зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна не перестають дивувати зіркових батьків і прихильників пари.

Найбільше вражає те, що вони дуже дружні, про що не втомлюються говорити шанувальники. А зірковий тато, гуморист Максим Галкін, не втомлюється знімати розваги та заняття своїх улюблених чад.

От і цього, гуморист виклав відео, на якому діти зіркового подружжя їздять вдома на електросамокаті. При чому катаються вдвох на одному, а Гаррі, бачачи, що у сестри не виходить, підказує як краще стати, щоб не впасти.

Та й їздить хлопчик обережно, щоб не нашкодити сестрі. Не дармо ж прихильники називають їх ідеальними і зазначають, що за ними завжди цікаво спостерігати.

Сам гуморист теж любить покататися на двоколісному транспорті, тож не дивно, що діти перейняли цю любов.

Бачачи масштаби маєтку, прихильники зазначили, що тут можна не лише на самокаті, а й на конях та автомобілях можна їздити.

Крім цього, прихильники зіркової пари звернули увагу і на те, що діти не лише не сваряться і дружать, а й на їхню правильну мову.

Це заслуга як Алли Пугачової, яка завжди знаходить чим зайняти дітей, так і Максима Галкіна, який не забуває і про освіту дітей і спілкування з ними.

Проте вчить гуморист спілкуватися дітей не лише рідною. а й іноземною мовою. що теж викликає захоплення у прихильників.

Так само вони люблять слідкувати і за музичними успіхами дітей зіркових батьків. Найчастіше свої вміння показує саме Ліза Галкіна.

Хоча іноді до неї долучається і брат.

Прихильники пари не втомлюються захоплюватися дітьми і їхніми зірковими батьеами, наголошуючи, що саме вони є найкращим прикладом для своїх нащадків.

Більше про дітей Алли Пугачової та Максима Галкіна дивіться у відео

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини