Леся Нікітюк зухвало знімає відео для соцмереж, сидячи за кермом: “І мені за це нічого не буде”

Леся Нікітюк завжди відрізналася епатажним характером та неординарними рішеннями. Ось і сьогодні зірка змусила похвилюватися не одного прихильника. Відома телеведуча вирішила зробити анонс телепередачі “Хто зверху?”, коли кермувала автівкою.

Нікітюк поскаржилася на погані дороги і розповіла, що їй доводиться їхати ямами по дорогах столиці. Жінка розповіла, що через таку трасу їй доводиться рухатися дуже повільно, ледве не зі швидкістю у 8 кілометрів на годину.

Таку свою зухвалість зірка висміяла і сказала, що, рухаючись на такій швидкості, їй взагалі нічого не буде.

Леся впевнена, що за таку поведінку її ніхто не покарає

Леся завжди була обачливою водійкою й аварії, якщо і траплялися, то точно не з її провини.

Найвідомішими були випадки дорожніх негараздів, пов’язаних з Лесею, у 13 сезоні тревел-шоу “Орел та Решка”. Взагалі продюсери тоді зазначали, що зйомки були наповнені містичними випадками. Темою шоу під “щасливим” номером були подорожі у найкращі та найгірші куточки екзотичних країни. Сезон так і назвали “Рай та Ад”.

Наприклад, у “райському” В’єтнамі автомобіль групи на багато годин застряг у болоті. В Індонезії знімальна група не змогла потрапити на острів Ява: вони поміняли 3 літаки та провели 15 годин у повітрі, хоча летіти було лише 1,5 години. У результати довелося терміново змінювати локації. Проте, наполегливість українців творила дива.

Аварії зустрічалися на шляху і нового шоу Лесі Нікітюк про подорожі маршруткою. В автобуса раз відмовили гальма, а колись він застряг у болоті.

Проте, найнабезпечнім став випадок під час мандрами західною Україною. Леся, будучи на Галичині, вирішила влаштували собі прогулянку оглядовим трамвайчиком. Та прямо під час зйомок транспорт зійшов з рейок. Добре, хоч ніхто не постраждав у той момент!

Ще одна неприємна ситуація сталася у Чернігівській області. Зірку буквально пограбували, поки та відпочивала.

Популярне зараз

Схожі новини