У шовковій сукні і на останніх термінах: Настя Каменських показала великий живіт – в очікуванні первістка

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу новими кадрами, які з'явилися у її блозі. На цей раз мова йде саме про вагітність.

Вже багато років шанувальники чекають на одну-єдину новину від Насті Каменських. Фанати мріють почути, що вона стане матір’ю. Але артистка хоча і зізнається, що нібито хоче цього, але не наважується на подібний крок. У своїх інтерв’ю зірка здебільшого посилається на Господа у цих питаннях.

Потап же лише жартує та говорить про те, що хоче взагалі бути багатодітним. Хоча зараз стає зрозуміло, що з таким завантаженим графіком і мріями стати латиноамериканською зіркою, Настя Каменських ще не скоро задумається про вагітність.

Настя Каменських не стала більше чекати та показала величезний живіт

Настя Каменських показала, як виглядає на пробіжці
Настя Каменських не стала більше чекати та показала величезний живіт

Натомість нещодавно на її особливості сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилися кадри з двома блогерами, які танцювали під її новий хіт. Так, поруч з Олегом Машуковським опинилася Стася Макеєва, яка чекає на первістка.

Візуально помітно, що дівчина вже знаходиться на останніх термінах, і от-от має народити малюка. Обидва виглядають настільки круто разом, що можна було-б подумати, що це супутниця Олега. Але як відомо, Машуковський має інші погляди на життя.

Настя Каменських не стала більше чекати та показала величезний живіт

Каменських свою чергу показала, наскільки їй сподобалося відео у блогерів, залишивши реакцію через емодзі. А також відмітила їх, зробивши їм невеличку рекламу.

Нагадуємо, що зараз Настя Каменських знаходиться за кордоном. Останнім часом їхня родина знову почала потрапляти у скандали, здебільшого через те, що Потап виступає в Європі зі своїми російськомовними піснями. Але сам продюсер цього взагалі не коментує, і робить вигляд, наче все в порядку.

Настя Каменських також не стала коментувати вчинок свого благовірного, і лише спростовує чутки на рахунок їхнього розлучення. Як поговорюють, пара нібито вже давно не разом.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.