Давно лисий, з синіми очима та завжди у простому одязі: Софія Ротару показала, як виглядає її єдиний син

Легенда української естради Софія Ротару свого єдиного сина Руслана народила більше 50 років тому. Як зараз виглядає дитина артистки, чим займається і живе?

Свого часу Софія Ротару дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше зізналася, що народила свого первістка Руслана обманом. Артистка мріяла стати матір’ю, але її чоловік Анатолій на той момент був спокусований суто на її кар’єрі.

Для того, щоб все вийшло Софія Михайлівна заявила чоловіку, що вона вже завагітніла, хоча під серцем малюка не носила. І вже за декілька місяців таки змогла реалізувати свою мету: незабаром на світ мав з’явитися хлопчик на ім’я Руслан.

Він зростав хоча і серед радянського менталітету, але посеред української інтелігенції. Будучи юнаком він полюбив інженерію, математику, архітектуру, і бажав пов’язати своє життя саме з цими сферами. Звичайно, освіту він також отримав відповідно. Але доля розпорядилася іншим чином.

Софія Ротару показала, як виглядає її єдиний син Руслан Євдокименко

Єдиний син Софії Ротару зізнався, що спілкується з президентом Зеленським
Софія Ротару показала, як виглядає її єдиний син Руслан Євдокименко

Так як його батько Анатолій помер, хтось мав взяти у руки керування компанією та кар’єрою матері, а окрім нього в сім’ї не було спадкоємців. Софія Михайлівна неодноразово говорила, що шкодує на рахунок того, що народила ще раз. Але Руслан зміг не тільки не підвезти свою сім’ю, але й вивести репертуар матері абсолютно на новий рівень.

Так само над її стилем попрацювала невістка Світлана, дружина Руслана, і тоді прямо на телебаченні говорили про те, що у співачки настала золота ера. Мовляв, вона стала вродливішою, ніж у свої 20.

Син Ротару вшанував пам'ять Тіни Тернер
Софія Ротару показала, як виглядає її єдиний син Руслан Євдокименко

Зараз Руслану 53 роки, у нього є кохана дружина і двоє дорослих дітей, які проживають за кордоном. Сам він, за офіційною версією, перебуває в Україні, хоча і намагався покинути її межі.

Подейкують, що Софія Михайлівна не так давно придбала будинок в Італії і одразу ж оформила його на свого сина. Але ні мати, ні син не дають інтерв’ю та не коментують нічого з того, що відбувається у їхньому житті ці 2 роки.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.