“Маленький рай на землі”: ексдружина Віталія Кличка похизувалася стрункою фігурою на відпочинку в Таїланді

Ексдружина Віталія Кличка та модель Наталія Єгорова залюбки розповідає про своє нове життя. Цього разу, жінка показала свій відпочинок у сонячному Таїланді.

Колишня перша леді української столиці Наталія Єгорова після того, як переїхала до Австрії, фактично почала нове життя. У віці 50-років, жінка повернулася до моделінгу та активно просуває прийняття себе та самовпевненість. Крім того, жінка не проти шикарного відпочинку, який показала у своєму Instagram.

Наталія Єгорова вирішила провести відпустку у сонячному Таїланді. Вона поділилася з підписниками своїми враженнями від відпочинку та новими світлинами. За словами жінки, їй вдалося знайти справжній куточок спокою та натхнення.

“Після днів, наповнених яскравими пригодами та відкриттями, я нарешті потрапила у цей куточок раю. Тут, де хвилі ніжно шепочуть спокій, я знайшла ідеальне місце для відпочинку та натхнення”, – написала Наталя.

Наталія Єгорова опублікувала фото з відпочинку у Таїланді
Наталія Єгорова опублікувала фото з відпочинку у Таїланді

В обіймах гарячого піску та пестощах морської води, жінка насолоджувалася принадами відпочинку. Вона запевняє, що потрапила у справжню казку. Саме тут, вона відчуває гармонію та затишок.

“Сьогодні знайшли маленький рай на землі – затишний будиночок прямо на пляжі. Ніяких готелів, тільки білий пісок і шум хвиль, що заспокоює душу”, – поділилася Наталія.

Наталія Єгорова опублікувала фото з відпочинку у Таїланді
Наталія Єгорова опублікувала фото з відпочинку у Таїланді

Свої дописи, модель доповнила короткими відео, на яких прогулюється набережними. На тілі моделі можна помітити більше трьох різних купальників – від яскравого леопардового до чисто білого бікіні. Видно, що жінка слідкує за своїм тілом, адже має досить підтягнуту та струнку фігуру.

Загалом, відпочинок Наталії видався досить яскравим. Жінка багато подорожувала країною, відвідувала цікаві та екзотичні місця. Одним з найбільш крутим спогадом, вона вважає оглядовий майданчик, який розташований на висоті 314 метрів.

“О, Боже, це було страшно. Але… Клянуся, воно того варте”, – зазначила модель.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.